تیتر امروز

مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!
از میانه آتش (۱۳)

مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!

امروز و با اعلام نتایج نهایی انتخابات پارلمانی عراق روشن شد که علی رغم همه اعتراض‌ها مقتدی صدر برنده این انتخابات است. سیاستمدار مرموزی که سالهاست با چرخش‌های مداوم به سیاست ورزی مشغول است!

رئیس فدراسیون عراق: فرصت حضور در جام جهانی همچنان وجود دارد!

عدنان درجال رئیس فدراسیون فوتبال عراق اعلام کرد با توجه به عملکرد ضعیف تیمش در دور رفت مقدماتی جام جهانی اعلام کرد تیمش همچنان فرصت حضور در جام جهانی را دارد.

کد خبر: ۱۱۴۲۰۹
۱۰:۳۰ - ۲۳ آبان ۱۴۰۰

رئیس فدراسیون عراق: فرصت حضور در جام جهانی همچنان وجود دارد!

دیدارنیوز - تیم ملی فوتبال عراق یکی از رقبای تیم ملی در گروه اول مسابقات انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ است که با گذشت ۵ بازی از تورنمنت عملکرد ضعیفی را از خود به نمایش گذاشته است.

عراق اکنون با ۴ امتیاز در رده چهارم جدول قرار دارد و نیاز به معجزه دارد که تا بتواند مجوز حضور به جام جهانی ۲۰۲۲ را کسب کند.

در همین رابطه عدنان درجال رئیس فدراسیون فوتبال عراق در این زمینه اظهاراتی عجیبی انجام داد و گفت: فرصت راهیابی تیم ملی به جام جهانی همچنان وجود دارد. ما ۵ بازی دیگر پیش رو داریم و باید تلاش کنیم تا با کسب نتایج خوب به جام جهانی راه پیدا کنیم.

این اظهارات رئیس فدراسیون فوتبال عراق بعد از عملکرد ضعیف تیم ملی این کشور در رسانه‌های عراق نیز حاشیه ساز شد. پیش از این گفته شد ادووکات سرمربی عراق در آستانه برکناری قرار دارد، ولی استقبال رئیس فدراسیون عراق از این مربی هلندی و اظهاراتش به این شایعات پایان داد.

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر