تیتر امروز

پیک ششم از راه رسید؛ امیکرون روی قله

پیک ششم از راه رسید؛ امیکرون روی قله

با اینکه آمار فوتی‌های کرونا سیر نزولی دارد و اسم برخی استان‌ها در لیست سیاه کرونا نیست، اما افزایش آمار مبتلایان به امیکرون نشان می‌دهد که وارد یک جنگ دیگر شده ایم؛ یک جنگ تمام عیار با کووید...

ژاوی گزینه جانشینی خودش در السد را معرفی کرد

ژاوی پس از آنکه بعد از ۶ سال به بارسلونا بازگشت، سرمربی بارسلونا، خاویر ماسکرانو همبازی خود در بارسلونا را به مدیران السد برای جانشینی خود پیشنهاد داده است.

کد خبر: ۱۱۴۱۹۷
۰۹:۱۱ - ۲۳ آبان ۱۴۰۰

ژاوی گزینه سرمربی السد را معرفی کرد

دیدارنیوز - بعد از کش و قوس‌های فراوانی که وجود داشت نهایتاً باشگاه السد قطر رضایت خود را برای جدایی ژاوی هرناندز اعلام کرد و این سرمربی جوان بعد از چند سال دوباره به نوکمپ بازگشت تا این بار هدایت بارسلونا را بر عهده بگیرد.

اما به نظر می‌رسد به دلیل رابطه بسیار نزدیکی بین ژاوی و سران باشگاه السد وجود داشت، او باید در انتخاب جانشین خود نیز به آن‌ها کمک می‌کرد. در همین راستا گزارش‌ها حاکی از آن است که ژاوی در مذاکراتی که با محمد بن آل ثانی داشته خاویر ماسکرانو را به عنوان گزینه‌ای مناسب برای جانشینی‌اش در السد پیشنهاد داده است.

در واقع ژاوی به سران باشگاه قطری تاکید کرده که هم تیمی سابقش از شخصیتی قوی برخوردار است و سبک ماسکرانو نیز شباهت زیادی به خودش دارد. از طرف دیگر این طور به نظر می‌آید که ماسکرانو در ژانویه به دنبال تجربه یک چالش جدید است و حضور در باشگاه السد و فوتبال آسیا می‌تواند انتخاب جذابی برای این ستاره سابق بارسلونا باشد.

البته گفته می‌شود که مالک باشگاه السد از توصیه‌های ژاوی به شکل کامل قانع نشده و به همین دلیل همچنان انتخاب جانشین او در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. با این همه ماسکرانو که اکنون در فدراسیون فوتبال آرژانتین فعالیت می‌کند به دنبال یک چالش جدید است و به نظر می‌رسد که در صورت تمایل باشگاه السد، آن‌ها مشکلی برای انتخاب او به عنوان سرمربی جدیدشان نخواهند داشت.

منبع: ایرنا
برچسب ها: ژاوی
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر