تیتر امروز

مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!
از میانه آتش (۱۳)

مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!

امروز و با اعلام نتایج نهایی انتخابات پارلمانی عراق روشن شد که علی رغم همه اعتراض‌ها مقتدی صدر برنده این انتخابات است. سیاستمدار مرموزی که سالهاست با چرخش‌های مداوم به سیاست ورزی مشغول است!

دفاع توتی از مورینیو: رم باید به او تکیه کند

فرانچسکو توتی اسطوره پیشین باشگاه رم درباره مورینیو می‌گوید رم باید به او تکیه کند، او یک مربی بزرگ، یک محرک و یک مدیر از هر نظر است. او می‌داند که چگونه با تیم رفتار کند، چه بگوید و چه کاری انجام دهد. من همیشه روی چنین شخصیتی شرط می‌بندم. باید به او نزدیک شویم. "

کد خبر: ۱۱۴۱۹۵
۰۹:۰۵ - ۲۳ آبان ۱۴۰۰

دفاع توتی از مورینیو: رم باید به او تکیه کند

دیدارنیوز - ژوزه مورینیو در بازگشت به فوتبال ایتالیا شروع خوبی داشت و چند نتیجه قابل قبول با رم کسب کرد، اما جالوروسی طی هفته‌های گذشته روند پر فراز و نشیبی داشته است؛ موضوعی که باعث شده تیم مورینیو با ۱۹ امتیاز در رده ششم جدول قرار بگیرد و با ناپولی و میلان صدرنشین فاصله ۱۳ امتیازی داشته باشد.

از طرف دیگر اخیراً سرمربی پرتغالی انتقادات تندی را نسبت به سیاست نقل و انتقالات باشگاه رم در نقل و انتقالات تابستانی مطرح کرد؛ مسئله‌ای که گفته می‌شود باعث ناراحتی سران رم شده و حالا روابط بین دو طرف در بهترین وضعیت ممکن قرار ندارد. در واقع همه این اتفاقات باعث شده که خیلی زود شایعات جدایی مورینیو از رم به گوش برسد.

با این وجود اسطوره باشگاه رم یعنی فرانچسکو توتی حمایت ویژه‌ای از ژوزه مورینیو انجام داده است. او گفت: "من فکر می‌کنم که اگر ما در مورد مورینیو به عنوان مشکل صحبت می‌کنیم، همه چیز را اشتباه گرفته ایم. اگر همه مربیان فعلی سری‌آ را کنار هم بگذارید، آن‌ها هنوز به اندازه ژوزه مورینیو جام برده اند. رم باید به او تکیه کند، او یک مربی بزرگ، یک محرک و یک مدیر از هر نظر است. او می‌داند که چگونه با تیم رفتار کند، چه بگوید و چه کاری انجام دهد. من همیشه روی چنین شخصیتی شرط می‌بندم. باید به او نزدیک شویم. "

منبع: ایلنا
برچسب ها: رم مورینیو
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر