تیتر امروز

آغاز نیم فصل دوم زیر سایه کرونا
فوتبال گیت (۴۲)

آغاز نیم فصل دوم زیر سایه کرونا

فوتبال گیت عنوان ستونی است به قلم سجاد شجاعی که به متن و حواشی مسابقات فوتبال باشگاهی در ایران می‌پردازد. در این قسمت او به استقبال هفته شانزدهم لیگ برتر رفته است.
آلمان بزرگترین شریک صادراتی ترکیه؛ روابط تجاری فراسوی منازعات سیاسی
از سعدآباد تا توپکاپی (۳۷) + فایل صوتی

آلمان بزرگترین شریک صادراتی ترکیه؛ روابط تجاری فراسوی منازعات سیاسی

رضا قنبری در سی و هفتمین شماره ستون از سعدآباد تا توپکاپی به بازکاوی روابط تاریخی ترکیه و آلمان پرداخته است. روابطی با فراز و نشیب‌های سیاسی بسیار و البته رونق اقتصادی فراوان.

عذرخواهی سون هیونگ مین از مردم کره جنوبی

فوق ستاره تیم ملی کره جنوبی می‌گوید همیشه آرزوی بازی با پیراهن تیم ملی کره جنوبی را داشته و از اینکه به رویایش رسیده، خوشحال است.

کد خبر: ۱۱۴۱۷۷
۱۹:۳۰ - ۲۲ آبان ۱۴۰۰

عذرخواهی سون هیونگ مین از مردم کره جنوبی

دیدارنیوز - سون هیونگ مین کاپیتان تیم ملی کره جنوبی در دیدار برابر امارات بسیار بدشانس بود و ۲ بار توپ‌های او به تیر دروازه برخورد کردند. سون در کمپ تیم‌های ملی کره جنوبی و پس از برگزاری تمرین این تیم در گفتگو با وب سایت فدراسیون فوتبال کره گفت: کار ما هنوز تمام نشده است. البته هدف این است که به جام جهانی برویم، اما می‌خواهم در مرحله نهایی مقدماتی تا پایان خوب کار کنم.

وی ادامه داد: مرحله پایانی مقدماتی جام جهانی همیشه سخت بوده است. این سومین بار است که این مرحله را تجربه می‌کنم و می‌خواهیم با بهترین فرم ممکن آن را به پایان برسانم. برای هر مسابقه باقی مانده مانند فینال آماده خواهم شد.

سون که ماه قبل در دو بازی متوالی برابر سوریه و ایران موفق به گلزنی شده بود، در دیدار با امارات ۲ بار شوت هایش به تیرک دروازه برخورد کردند. او در این باره گفت: به جای اینکه از گل نزدن خودم ناراحت باشم، برای اعضای تیم متاسف شدم. اغلب در این مرحله اتفاق نمی‌افتد که در یک بازی آنقدر فرصت گلزنی داشته باشید. فکر نمی‌کنم تا به حال این تعداد موقعیت را دریافت کرده باشم و از دست داده باشم. احساس وحشتناکی داشتم که نتوانستم این موقعیت‌ها را به گل تبدیل کنم. از هم تیمی هایم معذرت خواهی می‌کنم که غیرمسئولانه کار کردم و فرصت‌ها را از دست دادم.

وی در مورد اینکه در پیراهن تیم ملی کره جنوبی بیشتر تمایل به گلزنی دارد و برخلاف تاتنهام به دنبال گلسازی نیست و یک نوع خودخواهی در رفتار او وجود دارد، گفت: من همیشه سعی می‌کنم بهترین تصمیم را بگیرم. این بار این اتفاق افتاد که در جایی بودم که باید آن ضربات را بزنم؛ و اگر در موقعیتی باشم که بهتر است توپ را به هم تیمی هایم پاس بدهم، قطعا این کار را انجام خواهم داد

او درباره سفر به قطر برای برگزاری دیدار با عراق نیز گفت: سفر به خاورمیانه همیشه سخت است و انجام بازی دوباره، امری دشواری خواهد بود. من قصد دارم به آنچه که می‌خواهم برسم و بازی‌های این ماه را به خوبی تمام کنم.

سون در مورد تعداد کم گل‌های کره جنوبی نیز پاسخ داد: بدیهی است که ما سعی نمی‌کنیم در هر مسابقه ۱-۰ پیروز شویم. بازی با برتری یک گل همیشه دشوار است. حریفان ما هم مثل ما سخت کار می‌کنند و بردن و کسب ۳ امتیاز از هر چیزی مهم‌تر است.

ستاره تیم تاتنهام در ادامه گفت: من همیشه از بازیکنانی که نمی‌توانند بازی کنند سپاسگزارم. زمانی که یک بازیکن در زمین حضور دارد، نماینده سایر بازیکنان است و همه از او حمایت می‌کنند و می‌خواهند او عملکرد خوب خودش را در زمین به نمایش بگذارد. من نیز تلاش می‌کنم بدون خودنمایی، در زمین خوب کار کنم و سعی می‌کنم کار‌های بیشتری را در زمین انجام دهم.

او ادامه داد: (پارک) جی سونگ هر از گاهی با من صحبت می‌کند. من از اینکه می‌توانم با او صحبت کنم و چیز‌های زیادی را به اشتراک بگذارم و حتی اندکی از احساسات درونی ام را محرمانه به پارک بگویم و به او تکیه کنم، ازش سپاسگزارم و از این بابت خوشحالم.

سون در پایان و درباره بالا رفتن حجم کاری او و دقایق طولانی بازی با لباس تاتنهام و کره جنوبی نیز گفت: همه کسانی که از اروپا می‌آیند این کار را انجام می‌دهند و من عاشق بازی کردن در این مسابقات هستم. این یک امتیاز است که برای تیم ملی بازی کنم. من در کودکی رویای آن را داشتم و باورنکردنی است که اکنون در حال انجام این رویا هستم.

منبع: طرفداری
برچسب ها: کره جنوبی
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر