تیتر امروز

«فیروز» تنها امید برای نجات یوز ایرانی
چهارم دسامبر؛ روزی برای تیزپاترین گربه سان جهان

«فیروز» تنها امید برای نجات یوز ایرانی

تلاش برای نجات یوز ایرانی از انقراض ادامه دارد، اما انگار هر بار به در بسته می‌خورد. بعد از ناکامی بزرگ در پروژه عشق «کوشکی» و «دلبر»، حالا فیروز یک یوز نر ۱۱ ساله تنها امید برای نجات یوز ایرانی...
رحیم‌پور:رابطه با آسیا منهای آمریکا و غرب یک رویاست
«دیپلمات»؛ برنامه هفدهم

رحیم‌پور:رابطه با آسیا منهای آمریکا و غرب یک رویاست

«دیپلمات» عنوان برنامه‌ای است از مجموعه رسانه‌ای دیدار که به گفتگو با دیپلمات‌های ایرانی اختصاص دارد. ابراهیم رحیم پور، سفیر سابق ایران در هند، اتریش و ایرلند میهمان هفدهمین برنامه دیپلمات بوده...

فوتبال زنان سیرجان به دنبال قهرمانی در آسیا

تیم فوتبال زنان سیرجان در آخرین بازی خود در جام باشگاه‌های آسیا برای خلق شگفتی به میدان خواهد رفت.

کد خبر: ۱۱۴۱۳۴
۱۱:۳۱ - ۲۲ آبان ۱۴۰۰

فوتبال زنان سیرجان

دیدارنیوز - مسابقات جام باشگاه‌های فوتبال زنان آسیا به میزبانی اردن در حال برگزاری است. تیم سیرجان نماینده ایران در این دوره از مسابقات است. شاگردان مریم جهان نجاتی موفق شدند دو بازی گذشته خود را با پیروزی پشت سربگذارند.

نماینده فوتبال زنان ایران که برای نخستین بار در این رقابت‌ها شرکت دارد امروز در آخرین بازی خود از ساعت ۲۰:۳۰ مقابل تیم امان اردن، میزبان رقابت‌ها صف آرایی خواهد کرد.

با توجه به لغو رقابت‌های گروه شرق آسیا، تیم سیرجان امروز در صورت پیروزی و یا تساوی جام قهرمانی را بالا سر خواهد برد، اتفاقی تاریخی که شاگردان جهان نجاتی در آستانه رقم زدن آن برای فوتبال ایران هستند.

آخرین قهرمانی فوتبال ایران در مسابقاتی با عنوان جام باشگاه‌های آسیا در سال ۱۳۷۱ توسط تیم فوتبال مردان پاس تهران به دست آمد و باید دید تیم سیرجان طلسم ۲۹ سال فوتبال ایران را خواهد شکست.

برچسب ها: فوتبال زنان
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر