تیتر امروز

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!
آلودگی هوا و قانون هوای پاک

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!

آلودگی هوا مشکل دیرینه تهران است. مشکلی که حالا به سایر شهر‌های ایران هم تسری یافته است. این معضل بزرگ تهران، اما محصول عمل نکردن ۲۳ دستگاه اجرایی به قانون هوای پاک است.
مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!
از میانه آتش (۱۳)

مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!

امروز و با اعلام نتایج نهایی انتخابات پارلمانی عراق روشن شد که علی رغم همه اعتراض‌ها مقتدی صدر برنده این انتخابات است. سیاستمدار مرموزی که سالهاست با چرخش‌های مداوم به سیاست ورزی مشغول است!

از مهاجم جدید پرسپولیس رونمایی شد

علیرضا ابراهیمی مدافع تازه وارد پرسپولیس عملکرد موفقی در ترکیب پرسپولیس در زمان حملات تیمش داشت و حالا یحیی به این فکر افتاده است تا از این مدافع در خط حمله تیمش استفاده کند.

کد خبر: ۱۱۴۱۲۵
۱۰:۳۸ - ۲۲ آبان ۱۴۰۰

علیرضا ابراهیمی در خط حمله پرسپولیس

دیدارنیوز - عملکرد خوب کاپیتان فصل گذشته گل گهر سیرجان، یحیی گل محمدی را به این فکر واداشته که در برخی اوقات که کار پرسپولیس در مسابقات پیش رو گره بخورد از علیرضا ابراهیمی در خط حمله استفاده کند.

این مدافع میانی در دیدار با آلومینیوم اراک وقتی پرسپولیس عقب افتاد، یحیی گل محمدی او را به عنوان مهاجم به زمین فرستاد. هرچند ابراهیمی یک ضربه سر به چارچوب دروازه زد، اما موفق نشد گل بزند.

علیرضا ابراهیمی در دیدار بعدی پرسپولیس مقابل گل گهر سیرجان یک نیمه به عنوان مدافع یارکوب سمت راست بازی کرد، اما نتوانست انتظارات سرمربی تیمش را برآورده کند. برهمین اساس یحیی گل محمدی بین دو نیمه علیرضا ابراهیمی را تعویض کرد تا سیستم تیمش را از دفاع سه نفره به همان ۴ نفره خطی تغییر دهد.

حالا عملکرد خوب علیرضا ابراهیمی در تمرینات پرسپولیس و ضربات سر خوبی که می‌زند و تبدیل به گل می‌شود ممکن است او را مهاجم کند!

منبع: ایلنا
برچسب ها: پرسپولیس
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر