تیتر امروز

اومیکرون احتمالا واکسن‌گریز است؛ اما واکسن بزنید!
توصیه مردانی به مردم:

اومیکرون احتمالا واکسن‌گریز است؛ اما واکسن بزنید!

اومیکرون لرزه بر اندام جهان انداخته است. همه از بازگشت موج‌های مرگ و قرنطینه‌های طولانی هراسان هستند، در این شرایط توصیه مسعود مردانی ویروس شناس و متخصص بیماری‌های عفونی به مردم باز هم واکسن...
آنگلا مرکل؛ صدراعظم دنیای آزاد

آنگلا مرکل؛ صدراعظم دنیای آزاد

آنگلا مرکل به مدت ۱۶ سال صدراعظم آلمان بود؛ وی جزء معدود سیاستمدارانی است که هر چه بیشتر بر مسند صدارت بود بر میزان محبوبیتش افزوده شد. تصور آلمان بدون مرکل مانند پاریس بدون برج ایفل است.

اریکسن به دنبال بازگشت به چمن سبز فوتبال!

کریستین اریکسن هافبک تیم ملی دانمارک که پس از مشکل قلبی در یورو ۲۰۲۲ که از خطر مرگ رهایی یافت، حالا به دنبال این است که در سال ۲۰۲۲ به مستطیل سبز برگردد.

کد خبر: ۱۱۴۱۱۸
۰۹:۵۳ - ۲۲ آبان ۱۴۰۰

اریکسن به فوتبال برمی گردد

دیدارنیوز - اریکسن در جریان اولین بازی تیم ملی دانمارک در رقابت‌های یورو دچار حمله قلبی شده و از زمین بازی بیرون رفت و از آن زمان هنوز نتوانسته به میادین برگردد.

این بازیکن همچنان با اینتر قرارداد دارد، اما روزنامه ایتالیایی گاتزتا دلو اسپورت مدعی شده که او روند درمانش را به جای ایتالیا در دانمارک تحت نظر یک متخصص آغاز کرده و این امر نشان دهنده این موضوع است که او قصد بازگشت به لیگ ایتالیا را ندارد.

قوانین پزشکی – ورزشی در ایتالیا صریحا اعلام می‌کنند که بازیکنانی که از الکتروشوک قلبی استفاده می‌کنند اجازه حضور در میادین حرفه‌ای ورزشی را ندارند. اما این بازیکن ۲۹ ساله می‌تواند در کشوری دیگر با قانون متفاوت به میدان برود.

برای مثال دالی بلیند، مدافع آژاکس، نیز پس از مشکلی که از ناحیه ماهیچه قلب برایش پیش آمد با استفاده از همین دستگاه در ترکیب مدافع عنوان قهرمانی لیگ هلند به میدان رفته و در تیم ملی هلند نیز حضور دارد.

پیش از این رسانه‌های خبری از رابطه خوب اریکسن و باشگاه اینتر خبر داده بودند و مدعی شدند که این باشگاه ایتالیایی قصد دارد بهترین راه حل را برای هر دو طرف پیدا کند. گاتزتا می‌گوید که ممکن است آژاکس، باشگاه سابق این هافبک، یا تیم دانمارکی اودنس قراردادی را با این بازیکن به امضا برسانند.

خبر منتشر شده در روز جمعه اضافه می‌کند که اریکسن در طول پنج ماه پس از اتفاقی که در یورو برای او رخ داد تحت نظر بوده و هیچ مشکلی جدی برای او از ناحیه قلبش ایجاد نشده است.

اگر شرایط این بازیکن همچنان با همین روند مثبت ادامه پیدا کند، اریکسن می‌تواند تمریناتش در سال ۲۰۲۲ را افزایش دهد تا به زودی و در فاصله یک سال پس از مشکل قلبی خود به میادین برگردد.

منبع: ورزش 3
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر