تیتر امروز

ترکیه و امارات اختلافات را کنار می‌گذارند؛ ورق‌های جدید اردوغان در انتخابات ۲۰۲۳!
از سعدآباد تا توپکاپی (۳۰) + فایل صوتی

ترکیه و امارات اختلافات را کنار می‌گذارند؛ ورق‌های جدید اردوغان در انتخابات ۲۰۲۳!

سالهاست که روابط ترکیه و امارات چندان مساعد نبوده است. با این حال دولت اردوغان حالا سیاست‌هایش را در قبال امارات تغییر داده است. تغییری که به نظر برای هر دو طرف پرسود است!

ژاوی دمبله را تنبیه کرد!

ژاوی با بازگشت با عنوان سرمربی به بارسلونا، جریمه نقدی را برای تنبیه بازیکنان به دلیل رعایت نکردن قوانین وضع کرده و حالا دمبله به دلیل آنکه سه دقیقه دیرتر در زمین تمرین حاضر شد با جریمه نقدی مواجه شد.

کد خبر: ۱۱۴۱۱۷
۰۹:۴۹ - ۲۲ آبان ۱۴۰۰

جریمه مالی دمبله توسط ژاوی

دیدارنیوز - ژاوی از زمان حضورش روی نیمکت بارسلونا قوانین جدید و سختگیرانه‌ای را برای بازیکنان این تیم وضع کرده تا بی‌نظمی به وجود آمده در این تیم را مدیریت کند.

یکی از اولین قوانین این فهرست این است که بازیکنان باید نزدیک به ۹۰ دقیقه پیش از هر جلسه تمرینی در زمین تمرین باشگاه حاضر شوند و دیلی میرر مدعی شده که دمبله به اولین قربانی این قانون جدید تبدیل شده است.

تمرین صبحگاهی این تیم قرار بود در ساعت ۱۰ صبح برگزار شود، بنابراین بازیکنان باید تا ساعت ۸:۳۰ در مجموعه تمرینی حاضر می‌شدند، اما زمان ورود دمبله به زمین تمرین ۸:۳۳ بوده است.

او حالا جریمه خواهد شد و اگر این اتفاق تکرار شود ممکن است با جریمه‌های بیشتر و جدی‌تری از سوی ژاوی روبرو شود. در عین حال اعلام شده که هر بار این سرپیچی‌ها تکرار شود، جریمه‌ها دو برابر دفعه قبل خواهد شد.

بنابراین ممکن است این بازیکن فرانسوی با توجه به سابقه‌ای که دارد، بخش زیادی از دستمزدش در این فصل را برای پرداخت این جریمه‌ها از دست بدهد.

رسانه‌های اسپانیایی در ابتدای هفته جاری مدعی شدند که ژاوی اولین سرمربی بارسلونا پس از لوییز انریکه در سال ۲۰۱۷ است که از سیستم جریمه نقدی برای بازیکنان این تیم استفاده می‌کند.

این در حالی است که سایر مربیان مانند رونالد کومان باور داشتند که بازیکنان باید به اندازه کافی منظم باشند تا بدون هرگونه تهدید و تنبیهی از قوانین پیروی کنند.

بازیکنان بارسلونا همچنین پیش از این اجازه داشتند که ناهار هر روز را در مجموعه تمرینی این باشگاه صرف کنند یا به خانه بروند، اما حالا بر اساس قوانین جدید، همه آن‌ها ملزم هستند که این وعده غذایی را در کنار هم صرف کنند.

منبع: ایلنا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر