تیتر امروز

ابراهیم رئیسی و مشکل کسری بودجه

ابراهیم رئیسی و مشکل کسری بودجه

رئیس‌جمهور از عدم استقراض از بانک مرکزی گفت. ادعایی که با واکنش‌های زیادی روبه‌رو شد، اما در نهایت رئیس‌جمهور نگفت بدون استفاده از منابع بانک مرکزی مشکل کسری بودجه را چگونه حل کرده است.
با خودت چه کردی آقای طارمی؟

با خودت چه کردی آقای طارمی؟

با ادامه پیدا کردن روند ناکامی مهدی طارمی در باشگاه پورتو و رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا، به نظر می‌آید او نیاز مبرم به کمک از داخل ایران داشته باشد.

سومین بازیکن خارجی استقلال برزیلی است؟

با این که چند روز قبل خبری مبنی بر ناممکن بودن حضور بازیکن برزیلی در استقلال به گوش رسید اما ظاهرا نشانه‌هایی هم وجود دارد که ممکن است این بازیکن همچنان در تیررس فرهاد مجیدی باشد.

کد خبر: ۱۱۴۰۸۹
۱۵:۴۴ - ۲۱ آبان ۱۴۰۰

سومین بازیکن خارجی استقلال برزیلی است؟

 

دیدارنیوز: فرهاد مجیدی، سرمربی استقلال برای تکمیل تیم خود همچنان در صدد جذب بازیکنان خارجی است و ممکن است سومین بازیکن خارجی این تیم یک برزیلی باشد. دو سه روز قبل اعلام شد که ژان کارلوس برزیلی قرار است به استقلال بیاید اما به سرعت این موضوع تکذیب شد چون این بازیکن برزیلی تحت قرارداد با تیم دیگری است.

اما اخیرا گویا ژان کارلوس برزیلی صفحه مجازی باشگاه استقلال را دنبال کرده است. این بازیکن که مورد توجه فرهاد مجیدی قرار داشت و پیشنهاد باشگاه استقلال تهران را نپذیرفت، در اقدامی بسیار عجیب صفحه اجتماعی باشگاه استقلال در اینستاگرام را دنبال کرده است. این اتفاق دوباره شایعاتی را به وجود آورده است.

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر