تیتر امروز

۲ روز تا وین؛ پینگ پنگ دیپلمات‌ها!
شمارش معکوس مذاکرات وین (۵)

۲ روز تا وین؛ پینگ پنگ دیپلمات‌ها!

۸ آذر سرآغاز شروع مذاکرات وین با حضور نمایندگان دولت سیزدهم ایران است. اقتصاد ایران چشم انتظار نتیجه مذاکرات برجامی است. با روزشمار مذاکرات وین که ۲ روز دیگر انجام می‌شود با دیدار همراه باشید.
روسیاهی مدیران در جمعه سیاه اصفهان

روسیاهی مدیران در جمعه سیاه اصفهان

دیروز اصفهان صحنه‌های بسیار تلخ و تکان‌دهنده‌ای را تجربه کرد. رسول شکوهی که از ابتدای تجمعات آب در اصفهان این موضوع را پیگیری کرده نگاهی انداخته است به عوامل و ریشه‌های این رخداد تلخ...

دارایی خالص رونالدو چند میلیارد است؟

ستاره پرتغالی منچستریونایتد با معاملات تجاری به دستمزد قابل توجهی دست پیدا می‌کند.

کد خبر: ۱۱۴۰۴۹
۱۱:۳۴ - ۲۰ آبان ۱۴۰۰

دارایی خالص رونالدو چند میلیارد است؟

دیدارنیوز - به نقل از مارکا، کریستیانو رونالدو یکی از بزرگ‌ترین نام‌های تاریخ فوتبال است، با موفقیت‌های شخصی و همینطور عناوینی که کمتر کسی در این بازی موفق به کسب آن شده است.

دوران درخشان او در برخی از بزرگترین باشگاه‌های جهان، مانند یوونتوس، رئال مادرید و منچستریونایتد باعث شده است که او از سنین پایین دستمزد‌های بالایی دریافت کند.

او اکنون در ۳۶ سالگی، جایی که برای دومین دوره با منچستریونایتد به لیگ برتر انگلیس بازگشته است، ۵۶۱۰۰۰ یورو در هفته درآمد دارد.

با این حال، پولی که او از بهره برداری هایش در زمین بازی به دست می‌آورد، تنها بخشی از ثروت کلی او است و معاملات تجاری و حمایت‌های مالی مختلف موجب عبور ثروت شخصی او از مرز یک میلیارد دلار است.

در سال ۲۰۲۰، در حالی که یوونتوس قهرمان سری آ بود، کل درآمد حرفه‌ای رونالدو از یک میلیارد دلار (۸۶۱.۳۶ میلیون یورو) فراتر رفت و تا اکتبر ۲۰۲۱، دارایی خالص او به ۵۰۰ میلیون دلار (۴۳۲.۷ میلیون یورو) رسید.

قرارداد‌های اسپانسری

رونالدو در دوران حرفه‌ای خود نماینده طیف وسیعی از برند‌های معروف مانند Herbalife، Armani، Clear Shampoo و Unilever بوده که در مجموع از آن‌ها حدود ۴۵ میلیون دلار (۳۹ میلیون یورو) در سال درآمد کسب می‌کند.

قرارداد او با برند ورزشی نایک، سالانه ۲۰ میلیون دلار اضافی (۱۷ میلیون یورو) و همچنین تعداد زیادی از شرکت‌های معروف دیگر که با آن‌ها همکاری می‌کند، به ارمغان می‌آورد.

سرمایه گذاری‌های شخصی

جدا از قرارداد‌های اسپانسرینگ با برند‌های دیگر، رونالدو به تنهایی یک تاجر است و چندین سرمایه گذاری موفق ایجاد کرده است.

این‌ها شامل کلینیک‌های کاشت مو در سراسر اسپانیا و پرتغال است که حدود ۱۱۵ میلیون دلار (۹۹.۳۴ میلیون یورو) در سال به همراه دارند و همچنین مجموعه لباس‌های زیر CR۷.

منبع: ایلنا
برچسب ها: رونالدو
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر