تیتر امروز

۲ روز تا وین؛ پینگ پنگ دیپلمات‌ها!
شمارش معکوس مذاکرات وین (۵)

۲ روز تا وین؛ پینگ پنگ دیپلمات‌ها!

۸ آذر سرآغاز شروع مذاکرات وین با حضور نمایندگان دولت سیزدهم ایران است. اقتصاد ایران چشم انتظار نتیجه مذاکرات برجامی است. با روزشمار مذاکرات وین که ۲ روز دیگر انجام می‌شود با دیدار همراه باشید.
روسیاهی مدیران در جمعه سیاه اصفهان

روسیاهی مدیران در جمعه سیاه اصفهان

دیروز اصفهان صحنه‌های بسیار تلخ و تکان‌دهنده‌ای را تجربه کرد. رسول شکوهی که از ابتدای تجمعات آب در اصفهان این موضوع را پیگیری کرده نگاهی انداخته است به عوامل و ریشه‌های این رخداد تلخ...

ساکت الهامی ۶ جلسه ساکت شد!

ساکت الهامی سرمربی نساجی بعد از آنکه در دیدار با گل گهر سیرجان با داور مسابقه به شدت درگیر شد، با حکم کمیته انضباطی ۶ جلسه از همراهی تیمش محروم شد.

کد خبر: ۱۱۳۹۹۴
۱۴:۱۲ - ۱۹ آبان ۱۴۰۰

ساکت الهامی ۶ جلسه ساکت شد!

دیدارنیوز - کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال با گذشت ۸ روز از دیدار جنجالی گل گهر سیرجان و نساجی مازندران در قبال اتفاقات پیش آمده در این دیدار حکم خودرا صادر کرد که مهم‌ترین آن محرومیت سنگین برای ساکت الهامی سرمربی نساجی است.

در جریان این مسابقه ساکت الهامی سرمربی تیم شمالی رفتار‌هایی درقبال داور مسابقه (موعود بنیادی فر) داشت که همین موضوع منجر به اخراج او کنار زمین شد. الهامی که بعد از دریافت کارت قرمز نیز با لحن تندی با داور مسابقه صحبت کرد، گزارش‌هایی از سوی ناظر و داور برایش رد شده و به همین خاطر پرونده اش به کمیته انضباطی رفت.

حالا کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در جلسات خود حکم سنگینی را برای الهامی در نظر گرفته است. در حکم صادر شده آمده است: «ساکت الهامی سرمربی تیم نساجی مازندران به دلیل بدرفتاری در قبال مقام رسمی مسابقه باتوجه به سابقه قبل منجر به اخراج، طبق ماده ۵۵ آیین نامه انضباطی به پرداخت یک میلیارد ریال جریمه نقدی و شش جلسه محرومیت از حضور در تمامی مسابقات تیم خود و ورزشگاه‌های فوتبال کشور محکوم شد (قابل تجدیدنظر)»

الهامی در شرایطی ۶ جلسه از همراهی نساجی محروم شده که در گذشته و در زمان سرمربیگری تراکتور هم یک محرومیت سنگین را پشت سر گذاشت و البته یک ماه محرومیت تعلیقی داشت. به همین خاطر به نظر می‌رسد آن محرومیت نیز مزید برعلت شده تا کمیته انضباطی محکومیت سنگین ۶ جلسه‌ای را برایش در نظر بگیرد. البته حکم الهامی قابل تجدید نظر است و ممکن است با اعتراض این مربی در استیناف محرومیت سرمربی نساجی کمتر شود.

محرومیت‌ها و جرایم انضباطی این مسابقه فقط محدود به الهامی نیست. بر اساس حکم صادر شده باشگاه نساجی نیز به دلیل سوءرفتار تیمی (ناشی از دریافت ۶ اخطار) به پرداخت ۱۰ میلیون تومان محکوم شده است. تیم نساجی مازندران به دلیل مسئولیت تضامنی موضوع ماده ۵۰ مقررات، طبق مواد ۵۰ و ۱۱۹ مقررات انضباطی و بخش L از بند ۳ ماده ۶ مقررات انضباطی فیفا به برگزاری چهار جلسه کلاس آموزشی مقررات انضباطی و داوری برای سرمربی و مربی متخلف مذکور تحت نظارت هیات فوتبال استان مازندران محکوم شده است.

همچنین عادل باباپور مربی تیم نساجی مازندران به دلیل بدرفتاری در قبال مقام رسمی مسابقه باتوجه به سابقه قبل منجر به اخراج، بر اساس ماده ۵۵ آیین نامه انضباطی به پرداخت سیصد میلیون ریال جریمه نقدی و دو جلسه محرومیت از حضور در تمامی مسابقات تیم خود و ورزشگاه‌های فوتبال کشور محکوم شد که این حکم نیز قابل تجدید نظر است.

گفتنی است؛ الهامی که در بازی گذشته نساجی مقابل نفت آبادان هم به خاطر دریافت کارت قرمز حضور نداشت، حالا اگر بخواهد ۶ جلسه محرومیت دیگر را پشت سر بگذارد، مدت زیادی نمی‌تواند از کنار زمین تیمش را هدایت کند. این مربی روز گذشته از سمتش استعفا کرده بود، اما این کناره گیری با مخالفت باشگاه مواجه شد و باید دید چه اتفاقات جدیدی در این خصوص طی روز‌های آینده رخ می‌دهد.

منبع: ورزش 3
برچسب ها: ساکت الهامی
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر