تیتر امروز

۲ روز تا وین؛ پینگ پنگ دیپلمات‌ها!
شمارش معکوس مذاکرات وین (۵)

۲ روز تا وین؛ پینگ پنگ دیپلمات‌ها!

۸ آذر سرآغاز شروع مذاکرات وین با حضور نمایندگان دولت سیزدهم ایران است. اقتصاد ایران چشم انتظار نتیجه مذاکرات برجامی است. با روزشمار مذاکرات وین که ۲ روز دیگر انجام می‌شود با دیدار همراه باشید.

خرید عجیب برای بارسلونا: بازگشت دنی آلوز!

بارسلونا برای بهبود سمت راست خط دفاعی خود می‌خواهد با قراردادی آزاد دنی آلوز مدافع پر افتحار پیشین خود را بار دیگر به بارسلونا بیاورد.

کد خبر: ۱۱۳۹۹۳
۱۳:۵۷ - ۱۹ آبان ۱۴۰۰

خرید عجیب برای بارسلونا: بازگشت دنی آلوز!

دیدارنیوز - در روز‌های قبل شایعاتی درباره احتمال بازگشت دنی آلوس به باشگاه بارسلونا مطرح شده بود، اما حالا ظاهرا این موضوع اتفاقی فراتر از شایعه است.

سایت خبری برزیلی UOL مدعی شده که نمایندگان این بازیکن در ساعات آتی با مدیران باشگاه بارسلونا مذاکراتی را انجام خواهند داد تا هر دو طرف از شرایط همکاری با هم مطلع شوند.

گفته می‌شود باشگاه بارسلونا به این نتیجه رسید که نیاز به تقویت این تیم در پست دفاع راست دارد چرا که تنها گزینه آن‌ها در این پست سرجینیو دست است، هرچند سرخی روبرتو نیز توانایی بازی در این پست را دارد.

دنی آلوس پس از فسخ قراردادش با سائوپائولو در ماه سپتامبر، بازیکن آزاد به حساب می‌آید. بسیاری باور داشتند که او مذاکراتی را با فلومیننزه انجام داده و قصد دارد به حضور در کشورش ادامه دهد، اما بازگشت به بارسلونا ممکن است نظر او را تغییر دهد و به همین دلیل تمامی پیشنهادات را فعلا رد کرده تا بتواند به بارسا برگردد.

این بازیکن برزیلی در روز‌های آتی مذاکراتی را درباره طول مدت این قرارداد و دستمزد دریافتی‌اش با باشگاه انجام می‌دهد. هرچند ظاهرا او قصد ندارد هیچ سخت‌گیری در این زمینه داشته باشد، چون از شرایط مالی دشواری که باشگاه در حال حاضر گرفتار آن شده مطلع است.

ژاوی هرناندز، سرمربی جدید باشگاه، نیز انجام این انتقال را تایید کرده و پیش از این نیز از بازگشت هم تیمی سابقش به نوکمپ استقبال کرده بود. آلوس نیز پیش از این درباره احتمال بازگشتش به بارسلونا گفته بود که اگر مدیران بارسلونا به او نیاز دارند، کافی است با او تماس بگیرند.

مدیران بارسلونا باور دارند که آلوس می‌تواند از بسیاری جهات برای این تیم مفید باشند. او پرافتخارترین بازیکن تاریخ فوتبال است و می‌تواند تجربه بسیاری را برای بازیکنان جوان این تیم به ارمغان بیاورد. او همچنین می‌تواند نقش مهمی در یادگیری سرجینیو دست ایفا کند تا به بازیکنی درخشان و مطمئن برای آینده بارسلونا تبدیل شود

منبع: ورزش 3
برچسب ها: بارسلونا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر