تیتر امروز

ابراهیم رئیسی و مشکل کسری بودجه

ابراهیم رئیسی و مشکل کسری بودجه

رئیس‌جمهور از عدم استقراض از بانک مرکزی گفت. ادعایی که با واکنش‌های زیادی روبه‌رو شد، اما در نهایت رئیس‌جمهور نگفت بدون استفاده از منابع بانک مرکزی مشکل کسری بودجه را چگونه حل کرده است.
با خودت چه کردی آقای طارمی؟

با خودت چه کردی آقای طارمی؟

با ادامه پیدا کردن روند ناکامی مهدی طارمی در باشگاه پورتو و رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا، به نظر می‌آید او نیاز مبرم به کمک از داخل ایران داشته باشد.

شبکه الکاس قطر: حضور بغداد در بارسلونا شایعه است

پس از آنکه جمال بلماضی سرمربی الجزایر اعلام کرد که بغداد بونجاح در رادار بارسلونا قرار گرفته، شبکه خبری الکاس قطر اعلام کرد این خبر شایعه است.

کد خبر: ۱۱۳۹۸۵
۱۳:۱۵ - ۱۹ آبان ۱۴۰۰

شبکه الکاس قطر: حضور بغداد در بارسلونا شایعه است

دیدارنیوز - جمال بلماضی سرمربی تیم ملی الجزایر ۳ روز پیش یک بمب خبری را اعلام کرد. بنا به ادعای این مربی سرشناس بغداد بونجاح ستاره تیم ملی این کشور و عضو باشگاه السد قطر در راه بارسلونا قرار دارد تا تجربه جدیدی را داشته باشد.

بعد از ادعای این سرمربی سرشناس برخی از رسانه‌های اسپانیا نیز این خبر را تایید کردند و از نزدیک شدن ستاره گلزن السد به اردوگاه کاتالونیا خبر دادند.

اما محمد الکعبی خبرنگار مطرح قطری در مصاحبه با شبکه «الکاس» نظری متفاوت را ارائه کرد و گفت: با تمام احترام به جمال بلماضی و رسانه‌های اسپانیا بنا به منابع آگاه خبر انتقال بغداد بونجاح به بارسلونا شایعه است. البته من به بغداد احترام زیادی قائل هستم و او بازیکن سطح بالا و توانمندی است، ولی این خبر در حد شایعه است.

ژاوی هرناندز بعد از ۶ سال حضور در السد قطر هفته گذشته راهی بارسلونا شد و هدایت آبی-اناری‌ها را برعهده گرفت. با توجه به شناخت خوب ژاوی از بغداد این اخبار مطرح شده بود.

منبع: ایلنا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر