تیتر امروز

۲ روز تا وین؛ پینگ پنگ دیپلمات‌ها!
شمارش معکوس مذاکرات وین (۵)

۲ روز تا وین؛ پینگ پنگ دیپلمات‌ها!

۸ آذر سرآغاز شروع مذاکرات وین با حضور نمایندگان دولت سیزدهم ایران است. اقتصاد ایران چشم انتظار نتیجه مذاکرات برجامی است. با روزشمار مذاکرات وین که ۲ روز دیگر انجام می‌شود با دیدار همراه باشید.

کمال به دنبال رسیدن کمال برای حضور در ترکیب

این طور که از تمرینات پرسپولیس مشهود است، کمال همچنان در دسته کاورپوش‌ها قرار دارد و راه سختی برای بازگشت دوباره به ترکیب اصلی پیش رو دارد.

کد خبر: ۱۱۳۹۸۱
۱۳:۰۳ - ۱۹ آبان ۱۴۰۰

کمال به دنبال رسیدن کمال برای حضور در ترکیب

دیدارنیوز - کمال کامیابی نیا که با مصدومیت در اردوی تیم ملی روز‌های سختی را با طولانی شدن مدت درمانش پشت سر گذاشت و هفته‌های انتهایی لیگ بیستم و همچنین بازی در پیراهن ایران را از دست داد، انگیره‌های زیادی برای برگشت به میادین دارد.

شاید علت اصلی دور بودن کمال از تفکرات یحیی در فصل جدید علیرغم اتمام مصدومیت، غیبت او در بخش اعظمی از اردوی پیش فصل باشد. هافبک دفاعی پرسپولیس که از راه دور با پرسپولیس تمدید کرد، روز‌های ابتدایی اردوی تیم و بدن‌سازی پیش فصل را از دست داد و باید برای جلب نظر یحیی بیشتر تلاش کند.

البته یکی از دلایل دیگری که باعث شده یحیی با وجود ضعف مشهود در میانه میدانش همچنان از کمال استفاده نکند، دور بودن او از شرایط بازی است و ریسک کردن روی این بازیکن در بازی‌های پرفشار این هفته‌های پرسپولیس ممکن است منجر به آسیب دیدگی مجدد او شود. این طور که از تمرینات پرسپولیس مشهود است، کمال همچنان در دسته کاورپوش‌ها قرار دارد و راه سختی برای بازگشت دوباره به ترکیب اصلی پیش رو دارد.

البته بدون شک با توجه به طولانی بودن مسابقات لیگ و در پیش بودن جام حذفی و آسیا برای پرسپولیس، گل محمدی روی قدرت هافبک تخریب‌چی تیمش حساب کرده، اما باید دید سرانجام شماره ۱۱ قرمز‌ها چه زمانی به تفکرات اصلی یحیی بازمی‌گردد.

منبع: ورزش 3
برچسب ها: پرسپولیس
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر