تیتر امروز

۲ روز تا وین؛ پینگ پنگ دیپلمات‌ها!
شمارش معکوس مذاکرات وین (۵)

۲ روز تا وین؛ پینگ پنگ دیپلمات‌ها!

۸ آذر سرآغاز شروع مذاکرات وین با حضور نمایندگان دولت سیزدهم ایران است. اقتصاد ایران چشم انتظار نتیجه مذاکرات برجامی است. با روزشمار مذاکرات وین که ۲ روز دیگر انجام می‌شود با دیدار همراه باشید.
روسیاهی مدیران در جمعه سیاه اصفهان

روسیاهی مدیران در جمعه سیاه اصفهان

دیروز اصفهان صحنه‌های بسیار تلخ و تکان‌دهنده‌ای را تجربه کرد. رسول شکوهی که از ابتدای تجمعات آب در اصفهان این موضوع را پیگیری کرده نگاهی انداخته است به عوامل و ریشه‌های این رخداد تلخ...

همدانی: برای قهرمانی استقلال همه شرایط فراهم شده است

ستار همدانی پیشکسوت تیم استقلال می‌گوید تیم را کادر فنی بسته است و مدیریت باشگاه هم همه امکانات را فراهم کرده است و منابع مالی تامین شده است و امسال استقلال می‌تواند دل هواداران را شاد کند

کد خبر: ۱۱۳۹۶۹
۱۲:۰۲ - ۱۹ آبان ۱۴۰۰

نبرد استقلال برای قهرمانی

دیدارنیوز - متن کامل مصاحبه را در زیر بخوانید:

اوضاع استقلال را در فصل جدید چطور می‌بینید؟
استقلال الان شرایط خوبی دارد. با توجه به شرایط مدیریتی که باعث شده اتحاد خوبی در مجموعه استقلال شکل بگیرد و حاشیه‌ها کنترل می‌شود اوضاع خوب است، اما به لحاظ فنی استقلال بالانس نیست و در خطوط سه گانه تیم هماهنگی لازم وجود ندارد. خط هافبک استقلال مقتدر نیست و با توجه به مهاجمانی که در تیم هستند هافبک‌ها باید مهاجمان را به خوبی تغذیه کنند که این اتفاق نمی‌افتد. چیزی که هست ۴ هفته از لیگ برتر گذشته و استقلال صدر جدول است و با توجه به تغییر در نفرات و جوانگرایی که شده، زمان می‌برد تا هارمونی تاکتیکی به دست بیاورند. ایراداتی در تیم دیده می‌شود و تا هفته هفتم یا هشتم زمان می‌برد تا بچه‌ها هماهنگ شوند و بتوانند فرامین تاکتیکی کادر فنی را در زمین اجرا کنند.

در مورد داوری‌هایی که برای استقلال در این ۴ هفته شده حرف و حدیث زیاد است. در این رابطه چه نظری دارید؟
این اتفاقات فقط برای استقلال نیست و برای همه تیم‌ها بوده است. بهتر است تمرکز داوران را خراب نکنیم و با حاشیه درست کردن داوران را تحت فشار نگذاریم. پارسال هم دیدیم بیش از اندازه به داوران فشار وارد شد و در تصمیمات اشتباه می‌کردند. به هر حال داوران مشکلاتی دارند و باید حق و حقوق آن‌ها را درست بدهند، چون با توجه به جایگاهی که در فوتبال دارند بیشتر از بقیه مورد مواخذه قرار می‌گیرند. داوران اگر به لحاظ مالی تامین شوند ممکن است تمرکز لازم را برای بازی‌ها داشته باشند.

استقلال این فصل می‌تواند قهرمان شود؟
آنچه را که برای موفقیت تیم نیاز است مهیا شده است. تیم را کادر فنی بسته است و مدیریت باشگاه هم همه امکانات را فراهم کرده است و منابع مالی تامین شده است و امسال استقلال می‌تواند دل هواداران را شاد کند. همه چیز‌هایی که نیاز برای رسیدن به اهداف است، برای تیم فراهم شده است و امیدوارم استقلال امسال بتواند جایگاه خودش را پیدا کند و دل هواداران را شاد کند.

جدی‌ترین رقیب استقلال برای قهرمانی چه تیمی است؟
پرسپولیس، گل گهر و سپاهان توانایی بالایی دارند. الان شروع لیگ است و نمی‌شود قاطع صحبت کرد، اما در ۴ بازی گذشته استقلال و پرسپولیس و سپاهان و گل گهر وضعیت خوبی دارند.

منبع: ایلنا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر