تیتر امروز

اومیکرون احتمالا واکسن‌گریز است؛ اما واکسن بزنید!
توصیه مردانی به مردم:

اومیکرون احتمالا واکسن‌گریز است؛ اما واکسن بزنید!

اومیکرون لرزه بر اندام جهان انداخته است. همه از بازگشت موج‌های مرگ و قرنطینه‌های طولانی هراسان هستند، در این شرایط توصیه مسعود مردانی ویروس شناس و متخصص بیماری‌های عفونی به مردم باز هم واکسن...
آنگلا مرکل؛ صدراعظم دنیای آزاد

آنگلا مرکل؛ صدراعظم دنیای آزاد

آنگلا مرکل به مدت ۱۶ سال صدراعظم آلمان بود؛ وی جزء معدود سیاستمدارانی است که هر چه بیشتر بر مسند صدارت بود بر میزان محبوبیتش افزوده شد. تصور آلمان بدون مرکل مانند پاریس بدون برج ایفل است.

فولادشهر با امکانات جدید آماده بازگشت هواداران

باشگاه ذوب‌آهن امکانات جدیدی را برای رفاه حال هواداران این تیم و همینطور تیم های حریف در فولادشهر تعبیه کرده است.

کد خبر: ۱۱۳۹۱۹
۱۸:۳۰ - ۱۸ آبان ۱۴۰۰

فولادشهر با امکانات جدید آماده بازگشت هواداران

دیدارنیوز - این اطلاع رسانی در شرایطی از سوی مدیران باشگاه انجام شده که طبق صحبت‌های مسئولان کشور، ورزشگاه‌های کشور از ۲۰ آبان ماه می‌توانند با رصد کردن تست منفی کرونا طی ۷۲ ساعت گذشته و همینطور کارت واکسن، پس از دو سال پذیرای تماشاگران باشند و در حالی که در حال حاضر برداشته شدن گیت‌های ورزشگاه آزادی یکی از مشکلات پیش پای تماشاگران برای بازگشت است، در فولادشهر همه چیز مهیای حضور دوباره هواداران شده است.

در این خصوص روابط عمومی باشگاه ذوب آهن اینطور نوشته است: «افزایش ورودی ها، افزایش گیت‌های ایستاده، افزایش سرویس بهداشتی، افزایش فروشگاه البسه و موادغذایی، اتاق فرماندهی ورزشگاه از جمله این امکانات جدید هستند.»

در ادامه این مطلب با اشاره به برخی امکانات دیگر فولادشهر آمده است: «قبلا نیز ورزشگاه فولادشهر بعنوان مجهزترین ورزشگاه ایران از نظر پایش تصویری به ۹۷ دوربین مداربسته و فیدر دوم ورودی برق استادیوم از دو شهرفولادشهرو ایمانشهر مجهز شده بود.»

گفتنی است ورزشگاه فولادشهر یکی از ورزشگاه‌هایی به شمار می‌رود که برای میزبانی از مسابقات جام ملت‌های آسیا از سوی فدراسیون به مسئولان‌ای اف سی معرفی شده و روز آینده نمایندگان کنفدراسیون فوتبال آسیا امکاناتش را مورد ارزیابی قرار خواهند داد.»

برچسب ها: ذوب آهن
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر