تیتر امروز

پیش بینی مرگ فرزندان
دومین توله یوز آسیایی تلف شد

پیش بینی مرگ فرزندان "ایران"

تلف شدن دومین یوز متولد شده در اسارات خبر تلخی برای دوست داران و فعالان محیط زیست بود، اما برخی کارشناسان می‌گویند این مرگ‌ها قابل پیش بینی بود.
خدا می‌خواست من را تنبیه کند!
بازخوانی یک گفت‌و‌گوی استثنایی با ناصر حجازی بعد از ۱۵ سال

خدا می‌خواست من را تنبیه کند!

جمعه سی‌ام اردیبهشت سالگرد درگذشت ناصر حجازی اسطوره فوتبال ایران است، مردی با خصوصیات منحصر به فرد در دوران بازی و مربی‌گری. بازخوانی یک مصاحبه از او در پایان همکاری‌اش با استقلال در دی ماه ۸۶...

دیدار تدارکاتی شهر خودرو با پرسپولیس

شنبه ۲۲ آبان دیدار دوستانه‌ای برای عنابی‌پوشان مشهدی برگزار شود و با هماهنگی‌های انجام شده، این تیم به مصاف پرسپولیس و شاگردان یحیی گل‌محمدی خواهد رفت.

کد خبر: ۱۱۳۸۹۷
۱۳:۵۸ - ۱۸ آبان ۱۴۰۰

بازی دوستانه پرسپولیس با شهر خودرو

دیدارنیوز - ۴ هفته ابتدایی لیگ بیست و یکم در بحرانی‌ترین وضعیت ممکن برای شهر خودرو گذشت، چرا که آن‌ها تنها هفته اول موفق به تساوی مقابل آلومینیوم شدند و سپس مقابل مس بازی نکردند و مغلوب نفت مسجدسلیمان و هوادار تهران شدند تا با ۱ امتیاز در قعر جدول به تعطیلات فیفادی بروند.

این نتایج باعث شد تا برنامه‌ریزی ویژه‌ای برای آمادگی بیشتر بازیکنان شهر خودرو صورت بگیرد، اردوی تدارکاتی در تهران و انجام دو بازی دوستانه با تیم‌های مدعی لیگ برتر، برنامه‌ریزی بود که کادرفنی شهر خودرو برای تعطیلات دو هفته‌ای فیفادی انجام داد.

قرار است از فردا (چهارشنبه) اردوی تیم فوتبال شهر خودرو خراسان در تهران آغاز شود و پنجشنبه ۲۰ آبان در اولین مسابقه تدارکاتی، شاگردان اکبر میثاقیان به مصاف گل‌گهر سیرجان خواهند رفت؛ بعد از این مسابقه قرار است شنبه ۲۲ آبان هم دیدار دوستانه دیگری برای عنابی‌پوشان مشهدی برگزار شود و با هماهنگی‌های انجام شده، این تیم به مصاف پرسپولیس و شاگردان یحیی گل‌محمدی خواهد رفت.

گفتنی است تیم شهر خودرو خراسان در هفته پنجم لیگ برتر، باید پنجشنبه ۲۷ آبان در مشهد و ورزشگاه امام رضا (ع)، از ذوب‌آهن اصفهان میزبانی کند.

منبع: ورزش 3
برچسب ها: پرسپولیس
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی