تیتر امروز

«فیروز» تنها امید برای نجات یوز ایرانی
چهارم دسامبر؛ روزی برای تیزپاترین گربه سان جهان

«فیروز» تنها امید برای نجات یوز ایرانی

تلاش برای نجات یوز ایرانی از انقراض ادامه دارد، اما انگار هر بار به در بسته می‌خورد. بعد از ناکامی بزرگ در پروژه عشق «کوشکی» و «دلبر»، حالا فیروز یک یوز نر ۱۱ ساله تنها امید برای نجات یوز ایرانی...
رحیم‌پور:رابطه با آسیا منهای آمریکا و غرب یک رویاست
«دیپلمات»؛ برنامه هفدهم

رحیم‌پور:رابطه با آسیا منهای آمریکا و غرب یک رویاست

«دیپلمات» عنوان برنامه‌ای است از مجموعه رسانه‌ای دیدار که به گفتگو با دیپلمات‌های ایرانی اختصاص دارد. ابراهیم رحیم پور، سفیر سابق ایران در هند، اتریش و ایرلند میهمان هفدهمین برنامه دیپلمات بوده...

دیدار تدارکاتی شهر خودرو با پرسپولیس

شنبه ۲۲ آبان دیدار دوستانه‌ای برای عنابی‌پوشان مشهدی برگزار شود و با هماهنگی‌های انجام شده، این تیم به مصاف پرسپولیس و شاگردان یحیی گل‌محمدی خواهد رفت.

کد خبر: ۱۱۳۸۹۷
۱۳:۵۸ - ۱۸ آبان ۱۴۰۰

بازی دوستانه پرسپولیس با شهر خودرو

دیدارنیوز - ۴ هفته ابتدایی لیگ بیست و یکم در بحرانی‌ترین وضعیت ممکن برای شهر خودرو گذشت، چرا که آن‌ها تنها هفته اول موفق به تساوی مقابل آلومینیوم شدند و سپس مقابل مس بازی نکردند و مغلوب نفت مسجدسلیمان و هوادار تهران شدند تا با ۱ امتیاز در قعر جدول به تعطیلات فیفادی بروند.

این نتایج باعث شد تا برنامه‌ریزی ویژه‌ای برای آمادگی بیشتر بازیکنان شهر خودرو صورت بگیرد، اردوی تدارکاتی در تهران و انجام دو بازی دوستانه با تیم‌های مدعی لیگ برتر، برنامه‌ریزی بود که کادرفنی شهر خودرو برای تعطیلات دو هفته‌ای فیفادی انجام داد.

قرار است از فردا (چهارشنبه) اردوی تیم فوتبال شهر خودرو خراسان در تهران آغاز شود و پنجشنبه ۲۰ آبان در اولین مسابقه تدارکاتی، شاگردان اکبر میثاقیان به مصاف گل‌گهر سیرجان خواهند رفت؛ بعد از این مسابقه قرار است شنبه ۲۲ آبان هم دیدار دوستانه دیگری برای عنابی‌پوشان مشهدی برگزار شود و با هماهنگی‌های انجام شده، این تیم به مصاف پرسپولیس و شاگردان یحیی گل‌محمدی خواهد رفت.

گفتنی است تیم شهر خودرو خراسان در هفته پنجم لیگ برتر، باید پنجشنبه ۲۷ آبان در مشهد و ورزشگاه امام رضا (ع)، از ذوب‌آهن اصفهان میزبانی کند.

منبع: ورزش 3
برچسب ها: پرسپولیس
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر