تیتر امروز

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!
آلودگی هوا و قانون هوای پاک

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!

آلودگی هوا مشکل دیرینه تهران است. مشکلی که حالا به سایر شهر‌های ایران هم تسری یافته است. این معضل بزرگ تهران، اما محصول عمل نکردن ۲۳ دستگاه اجرایی به قانون هوای پاک است.
مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!
از میانه آتش (۱۳)

مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!

امروز و با اعلام نتایج نهایی انتخابات پارلمانی عراق روشن شد که علی رغم همه اعتراض‌ها مقتدی صدر برنده این انتخابات است. سیاستمدار مرموزی که سالهاست با چرخش‌های مداوم به سیاست ورزی مشغول است!

گواردیولا: ژاوی بیشتر از همه خانه را می‌شناسد

گواردیولا سرمربی پیشین تیم بارسلونا که حالا شاگردش ژاوی به صندلی شماره یک بارسلونا رسیده اعلام کرد ژاوی بیشتر از همه را خانه را می‌شناسد و مطمئنا موفق خواهد شد.

کد خبر: ۱۱۳۸۹۴
۱۳:۳۷ - ۱۸ آبان ۱۴۰۰

نظر گواردیولا درباره حضور زاوی

دیدارنیوز - پپ گواردیولا سرمربی منچسترسیتی که سابقه درخشانی در زمان حضور در بارسلونا از خود بر جا گذاشته، در مورد انتصاب ژاوی به عنوان سرمربی تیم سابقش، اظهار نظر کرد.

او در این رابطه گفت: «بهتر است ژاوی را با من یا هیچ مربی دیگری مقایسه نکنید. باید با او خیلی صبور باشید. دانش او از فوتبال کمک زیادی به باشگاه خواهد کرد. ژاوی برای مربیگری در بارسلونا آماده است. در هر صورت باید دید که عملکرد او در بارسا چگونه خواهد بود. اگر خوان لاپورتا و هیئت مدیره باشگاه ژاوی را انتخاب کرده، به دلیل میلیون‌ها نکته مثبت و تنها چند نکته منفی بوده است. ژاوی بیشتر از همه خانه (بارسلونا) را می‌شناسد و به خاطر فدارکاری و نوع نگاهش به فوتبال، انرژی مثبتی را با خود به ارمغان می‌آورد.»

گواردیولا ادامه داد: «در مورد احتمال حضور تعدادی از بازیکنان سیتی در بارسا هم باید بگویم که ما کار‌های زیادی برای انجام دادن داریم، اما اگر بارسلونا به هر یک از بازیکنان ما علاقه‌مند باشد، می‌تواند او را جذب کند. شهر و باشگاه بارسلونا، همچنین تاریخ این باشگاه برای ما مربیان و بازیکنان همیشه بسیار اغواکننده است. بارسلونا یک کشتی اقیانوس‌پیما است و چه خوب و چه بد، می‌تواند آنچه را که می‌خواهد انجام دهد.»

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر