تیتر امروز

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!
آلودگی هوا و قانون هوای پاک

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!

آلودگی هوا مشکل دیرینه تهران است. مشکلی که حالا به سایر شهر‌های ایران هم تسری یافته است. این معضل بزرگ تهران، اما محصول عمل نکردن ۲۳ دستگاه اجرایی به قانون هوای پاک است.
مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!
از میانه آتش (۱۳)

مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!

امروز و با اعلام نتایج نهایی انتخابات پارلمانی عراق روشن شد که علی رغم همه اعتراض‌ها مقتدی صدر برنده این انتخابات است. سیاستمدار مرموزی که سالهاست با چرخش‌های مداوم به سیاست ورزی مشغول است!

انتقاد مربی عمانی از عملکرد برانکو ایوانکوویچ

رشیدجابر مربی تیم باشگاهی ظفار عمان در انتقاد از برانکو ایوانکوویچ اعلام کرد او با تفکر مربی خارجی هیچگاه فوتبال عمان پیشرفت نخواهد کرد.

کد خبر: ۱۱۳۸۷۱
۱۱:۵۲ - ۱۸ آبان ۱۴۰۰

انتقاد از عملکرد برانکو ایوانکوویچ

دیدارنیوز - رشید جابر مربی تیم ظفار عمان به انتقاد از تفکر حاکم در فوتبال ملی و باشگاهی در این کشور برای استفاده از مربیان خارجی پرداخت.

برانکو ایوانکوویچ سرمربی سابق پرسپولیس اکنون هدایت تیم ملی عمان را برعهده دارد. پرفسور نیز از زیر تیغ انتقاد این مربی عمانی عبور کرد.

جابر عنوان کرد: بعد از گذشت این همه سال همچنان فکر می‌کنیم مربی خارجی راه حل برای پیشرفت تیم ملی و تیم باشگاهی است. پیام من به تمام فوتبالدوستان عمانی این است که آرزوهایتان را فراموش کنید. با مربی خارجی هیچگاه فوتبالتان پیشرفت نمی‌کند.

علاوه بر برانکو در راس تیم ملی فوتبال عمان در لیگ برتر فوتبال این کشور مربیان خارجی زیادی روی نیمکت باشگاه‌های مختلف حضور دارند.

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر