تیتر امروز

ابراهیم رئیسی و مشکل کسری بودجه

ابراهیم رئیسی و مشکل کسری بودجه

رئیس‌جمهور از عدم استقراض از بانک مرکزی گفت. ادعایی که با واکنش‌های زیادی روبه‌رو شد، اما در نهایت رئیس‌جمهور نگفت بدون استفاده از منابع بانک مرکزی مشکل کسری بودجه را چگونه حل کرده است.
با خودت چه کردی آقای طارمی؟

با خودت چه کردی آقای طارمی؟

با ادامه پیدا کردن روند ناکامی مهدی طارمی در باشگاه پورتو و رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا، به نظر می‌آید او نیاز مبرم به کمک از داخل ایران داشته باشد.
امضای تفاهم نامه همکاری بین کارگزاری بانک انصار و خانه صنعت، معدن و تجارت جوانان ایران

هدف، اتصال بازار سرمایه به شبکه تولید

تفاهم‌نامه همکاری بین کارگزاری بانک انصار و خانه صنعت، معدن و تجارت جوانان ایران امضا شد. این تفاهم نامه در راستای بالا بردن فرهنگ سرمایه گذاری و ارتقای بازار سرمایه ایران و آموزش سرمایه گذاری هوشمند و حرفه ای سرمایه گذاران به امضا طرفین رسید.

کد خبر: ۱۱۳۸۶۷
۱۲:۴۷ - ۱۸ آبان ۱۴۰۰

هدف، اتصال بازار سرمایه به شبکه تولید

دیدارنیوز ـ سرویس اقتصادی: در دوران تحریم و مسائل اقتصادی، نگاه مدیران و مسئولان کشور به داخل و توانایی‌های موجود در کشور بیشتر شده و حالا جوانان تلاش می‌کنند با استفاده از هوش و دانش خود، موانع و بروکراسی‌های اداری مملکت را اصلاح کرده و چرخ اقتصادی را به گردش وادارند.

عصر دیروز در راستای همین نگاه کلان، نشست مهم و جذابی بین دو نهاد اقتصادی کشور که مدیریت آن را عمدتا جوانان خلاق و پرانرژی به عهده دارند برگزار شد. امضای تفاهم‌نامه همکاری بین کارگزاری بانک انصار و خانه صنعت، معدن و تجارت جوانان ایران در فضایی پر از امید و انرژی شکل گرفت. این  تفاهم نامه در راستای بالا بردن فرهنگ سرمایه گذاری و ارتقای بازار سرمایه ایران و آموزش سرمایه گذاری هوشمند و حرفه ای سرمایه گذاران امضا شد و موضوع آن ارائه کلیه خدمات بازار سرمایه ایران از سوی شرکت کارگزاری بانک انصار به کلیه شرکتها و پرسنل تحت پوشش خانه صنعت، معدن و تجارت جوانان ایران بود.

هدف، اتصال بازار سرمایه به شبکه تولید

کارگزاری بانک انصار در این تفاهم متعهد شد که امکانات، شرایط لازم و مشاوره های حرفه ای برای کلیه پرسنل و شرکت های تحت پوشش خانه صنعت، معدن و تجارت جوانان ایران را در موضوعات ذیل ایجاد کند:

- آموزش رایگان در زمینه های آشنایی و سرمایه گذاری در بازار سرمایه ایران 

- اخذ کد بورسی و ارائه خدمات بر خط خرید و فروش سهام

- خرید و فروش سهام و سایر ابزارهای مالی در بازار سرمایه ایران

- ایجاد سبد سهام برای هریک از شرکت ها و پرسنل و مدیریت آن از طریق شرکت های سبدگردانی

- پذیرش و عرضه اولیه سهام شرکت ها در بازار بورس و فرابوس

- بازارگردانی سهام شرکت های پذیرفته شده در بورس و فرابورس از طریق صندوق بازارگردانی

- طراحی و ایجاد صندوق های سرمای گذاری رایج در بازار سرمایه ایران از طریق شرکت های سبدگردانی و مشاوره سرمایه گذاری

- مدیریت و اصلاح پرتفوی سهام شرکت ها و پرسنل آنها از طریق شرکت های مشاوره سرمایه گذاری

- پذیرش و عرضه محصولات شرکت ها در بورس کالا و بورس انرژی

- جذب سرمایه برای شرکت ها و پروژه های مربوطه از طریق طراحی و انتشار اوراق با درآمد ثابت و سایر ابزارهای مالی در بازار سرمایه

در این مراسم تفاهم‌نامه با حضور دکتر کاشانی‌پور رئیس هیات مدیره و دکتر آذریان مدیر عامل کارگزاری بانک انصار و همچنین اعضای اصلی خانه «صمت» جوانان از جمله مهندس صدری، مهندس حیدرزاده، مهندس امینی، مهندس پیری و مهندس اشرفی اصفهانی امضا و بین طرفین رد و بدل شد.

بانک انصار و خانه صنعت و معدن و تجارت

طرفین همچنین دقایقی از توانایی‌ها و ظرفیت‌های خود صحبت کردند و در مورد انتظارات دو طرف از یکدیگر نیز به صورت موجز اظهارات راهگشایی مطرح شد.

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر