تیتر امروز

اومیکرون احتمالا واکسن‌گریز است؛ اما واکسن بزنید!
توصیه مردانی به مردم:

اومیکرون احتمالا واکسن‌گریز است؛ اما واکسن بزنید!

اومیکرون لرزه بر اندام جهان انداخته است. همه از بازگشت موج‌های مرگ و قرنطینه‌های طولانی هراسان هستند، در این شرایط توصیه مسعود مردانی ویروس شناس و متخصص بیماری‌های عفونی به مردم باز هم واکسن...
آنگلا مرکل؛ صدراعظم دنیای آزاد

آنگلا مرکل؛ صدراعظم دنیای آزاد

آنگلا مرکل به مدت ۱۶ سال صدراعظم آلمان بود؛ وی جزء معدود سیاستمدارانی است که هر چه بیشتر بر مسند صدارت بود بر میزان محبوبیتش افزوده شد. تصور آلمان بدون مرکل مانند پاریس بدون برج ایفل است.

استخدام چه کسانی در آموزش و پروش ممنوع شده است؟

رئیس مرکز برنامه‌ریزی منابع انسانی وزارت آموزش و پرورش گفته است که استخدام نیروی جدید در آموزش و پرورش به صورت حق التدریس آزاد یا عناوین مشابه ممنوع است.

کد خبر: ۱۱۳۸۴۸
۱۰:۲۷ - ۱۸ آبان ۱۴۰۰

استخدام معلم حق التدریس

دیدارنیوز: مجوز استخدام ۵۰ هزار معلم در سال جاری صادر شده است. اما آنگونه که رئیس مرکز برنامه‌ریزی منابع انسانی وزارت آموزش و پرورش گفته استخدام نیروی جدید در آموزش و پرورش به صورت حق‌التدریس آزاد یا عناوین مشابه ممنوع است.

ناصر سلیمان‌زاده اعلام کرده که در سال جاری مجوز جذب ۵۰ هزار نفر از سازمان اداری و استخدامی کشور صادر شده و فرآیند اجرایی آن در حال انجام است. به عبارت دیگر در سال جاری مجوز استخدام ۵۰ هزار معلم صادر شده است.

اما آنگونه که سلیمان‌زاده اعلام کرده برخی محدودیت‌ها و ممنوعیت‌ها برای استخدام معلمان عنوان شده است. از آن جمله بر اساس اطلاعیه‌ای که اخیرا صادر شده، بکارگیری افراد جدید به صورت حق‌التدریس آزاد و یا عناوین مشابه به هر شکل توسط ادارات کل آموزش و پرورش استان‌ها ممنوع است.

پیش از این هم اعلام شده بود با امضای معاون اول رئیس جمهور، آیین‌نامه اجرایی مربوط به قانون الحاق یک ماده به قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق‌التدریس و آموزشیاران نهضت سوادآموزی در وزارت آموزش و پرورش اصلاح و ابلاغ شده است.

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر