تیتر امروز

پیش بینی مرگ فرزندان
دومین توله یوز آسیایی تلف شد

پیش بینی مرگ فرزندان "ایران"

تلف شدن دومین یوز متولد شده در اسارات خبر تلخی برای دوست داران و فعالان محیط زیست بود، اما برخی کارشناسان می‌گویند این مرگ‌ها قابل پیش بینی بود.
خدا می‌خواست من را تنبیه کند!
بازخوانی یک گفت‌و‌گوی استثنایی با ناصر حجازی بعد از ۱۵ سال

خدا می‌خواست من را تنبیه کند!

جمعه سی‌ام اردیبهشت سالگرد درگذشت ناصر حجازی اسطوره فوتبال ایران است، مردی با خصوصیات منحصر به فرد در دوران بازی و مربی‌گری. بازخوانی یک مصاحبه از او در پایان همکاری‌اش با استقلال در دی ماه ۸۶...

استخدام چه کسانی در آموزش و پروش ممنوع شده است؟

رئیس مرکز برنامه‌ریزی منابع انسانی وزارت آموزش و پرورش گفته است که استخدام نیروی جدید در آموزش و پرورش به صورت حق التدریس آزاد یا عناوین مشابه ممنوع است.

کد خبر: ۱۱۳۸۴۸
۱۰:۲۷ - ۱۸ آبان ۱۴۰۰

استخدام معلم حق التدریس

دیدارنیوز: مجوز استخدام ۵۰ هزار معلم در سال جاری صادر شده است. اما آنگونه که رئیس مرکز برنامه‌ریزی منابع انسانی وزارت آموزش و پرورش گفته استخدام نیروی جدید در آموزش و پرورش به صورت حق‌التدریس آزاد یا عناوین مشابه ممنوع است.

ناصر سلیمان‌زاده اعلام کرده که در سال جاری مجوز جذب ۵۰ هزار نفر از سازمان اداری و استخدامی کشور صادر شده و فرآیند اجرایی آن در حال انجام است. به عبارت دیگر در سال جاری مجوز استخدام ۵۰ هزار معلم صادر شده است.

اما آنگونه که سلیمان‌زاده اعلام کرده برخی محدودیت‌ها و ممنوعیت‌ها برای استخدام معلمان عنوان شده است. از آن جمله بر اساس اطلاعیه‌ای که اخیرا صادر شده، بکارگیری افراد جدید به صورت حق‌التدریس آزاد و یا عناوین مشابه به هر شکل توسط ادارات کل آموزش و پرورش استان‌ها ممنوع است.

پیش از این هم اعلام شده بود با امضای معاون اول رئیس جمهور، آیین‌نامه اجرایی مربوط به قانون الحاق یک ماده به قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق‌التدریس و آموزشیاران نهضت سوادآموزی در وزارت آموزش و پرورش اصلاح و ابلاغ شده است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی