تیتر امروز

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!
آلودگی هوا و قانون هوای پاک

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!

آلودگی هوا مشکل دیرینه تهران است. مشکلی که حالا به سایر شهر‌های ایران هم تسری یافته است. این معضل بزرگ تهران، اما محصول عمل نکردن ۲۳ دستگاه اجرایی به قانون هوای پاک است.
مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!
از میانه آتش (۱۳)

مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!

امروز و با اعلام نتایج نهایی انتخابات پارلمانی عراق روشن شد که علی رغم همه اعتراض‌ها مقتدی صدر برنده این انتخابات است. سیاستمدار مرموزی که سالهاست با چرخش‌های مداوم به سیاست ورزی مشغول است!

ژاوی فیزیوتراپ و بدنساز بارسلونا را اخراج کرد

ژاوی سرمربی جدید بارسلونا در اولین روز هدایت این تیم، دست به تغییرات گسترده زد و فیزیوتراپ و بدنساز بارسلونا را اخراج کرد.

کد خبر: ۱۱۳۸۴۰
۰۹:۵۲ - ۱۸ آبان ۱۴۰۰

تغییرات ژاوی در بارسلونا

دیدارنیوز - به نقل از رادیو کاتالونیا، روز گذشته خبر رسید که ژاوی به دلیل وضعیت وخیم مصدومان بارسلونا در فصل جاری، قصد دارد تغییراتی در کادر پزشکی و بدنسازی بارسلونا ایجاد کند. به نظر می‌رسد که حتی پیش از شروع اولین جلسه تمرینی بارسلونا (سه شنبه) زیر نظر ژاوی، این تغییرات آغاز شده اند.

با تایید رادیو کاتالونیا و AS، باشگاه بارسلونا به آلبرت روکا خبر داده که مسئولیتش به عنوان بدنساز تیم اصلی به پایان رسیده است. روکا که در دوران رایکارد هم عضوی از کادرفنی بارسلونا بود، در هفته‌های اولیه فعالیت رونالد کومان به بلوگرانا بازگشت و حالا همراه با او از نیوکمپ را ترک می‌کند. علاوه بر این، خوانخو برائو (فیزیوتراپ) نیز همین امروز از بارسلونا جدا شد.

در مورد جانشینان این افراد هم نام‌هایی مطرح شده اند. به نظر می‌رسد که قرار است فیزیوتراپ جدید بارسلونا، کارلس نوگیرا باشد. نوگیرا در السد با ژاوی همکاری داشته و از اعتماد کامل وی برخوردار است. به دستور ژاوی همچنین خائومه مونیل نیز از کادر پزشکی تیم فوتسال بارسلونا به تیم فوتبال می‌آید. جانشین آلبرت روکا به عنوان مربی بدنسازی هم ایوان تورس خواهد بود. تورس در هم به مانند نوگیرا در السد قطر عضوی از کادر ژاوی بوده است.

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر