تیتر امروز

پیش بینی مرگ فرزندان
دومین توله یوز آسیایی تلف شد

پیش بینی مرگ فرزندان "ایران"

تلف شدن دومین یوز متولد شده در اسارات خبر تلخی برای دوست داران و فعالان محیط زیست بود، اما برخی کارشناسان می‌گویند این مرگ‌ها قابل پیش بینی بود.
خدا می‌خواست من را تنبیه کند!
بازخوانی یک گفت‌و‌گوی استثنایی با ناصر حجازی بعد از ۱۵ سال

خدا می‌خواست من را تنبیه کند!

جمعه سی‌ام اردیبهشت سالگرد درگذشت ناصر حجازی اسطوره فوتبال ایران است، مردی با خصوصیات منحصر به فرد در دوران بازی و مربی‌گری. بازخوانی یک مصاحبه از او در پایان همکاری‌اش با استقلال در دی ماه ۸۶...

طارمی آقای پاس گل و نفر دوم آقای گل!

مهدی طارمی در لیگ پرتغال آقایی می‌کند و حالا طبق آمار ثبت شده، در رده دوم گلزنان لیگ و در رده نخست پاس گل این لیگ قرار گرفت.

کد خبر: ۱۱۳۷۷۰
۱۱:۱۸ - ۱۷ آبان ۱۴۰۰

درخشش طارمی در پورتو

دیدارنیوز - اسپورتینگ هم تا به این جای کار همین تعداد امتیاز را به دست آورده است، اما تفاضل گل این تیم کمتر از پورتو است. پورتو تا به این جای کار ۲۸ گل زده و تنها ۷ بار دروازه اش در برابر حملات حریف باز شده، اما بنفیکا ۱۷ گل زده و ۴ گل خورده است.

پیش از بازی شب گذشته پورتو در برابر سانتاکلارا مهدی طارمی و دیاز هر یک زننده ۷ گل از گل‌های تیم پورتو بودند و به این خاطر در صدر جدول گلزنان لیگ برتر پرتغال داشتند که شب گذشته دیاز با به ثمر رساندن دو گل از ۳ گل تیمش در این بازی شمار گل‌های خود را به عدد ۹ رساند و از مهدی طارمی در صدر جدول گلزنان پیشی گرفت. نکته جالب توجه در پورتو رابطه خوبی است که بین این دو مهاجم وجود دارد. موقعیت گل دوم دیاز در بازی با سانتاکلارا توسط مهدی طارمی مهیا شد. همین امر هم موجب شد تعداد پاس گل‌های مهدی طارمی به عدد ۴ برسد. حالا او در جدول پاس گل‌ها با چند بازیکن دیگر در صدر قرار دارد. از دو مهاجمی که در خط حمله پورتو به میدان می‌روند یکی در جدول گلزنان نفر اول است و دیگری در جدول پاس گل ها. این نشان می‌دهد خط حمله پورتو یک خط حمله آتشین است و می‌رود که این فصل قهرمانی را برای تیم پورتو به ارمغان بیاورد. هر چند باید گفت اسپورتینگ و بنفیکا سایه به سایه پورتو حرکت می‌کنند.

طارمی آقای پاس گل و نفر دوم آقای گل!

 

طارمی آقای پاس گل و نفر دوم آقای گل!

منبع: ورزش 3
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی