تیتر امروز

۲ روز تا وین؛ پینگ پنگ دیپلمات‌ها!
شمارش معکوس مذاکرات وین (۵)

۲ روز تا وین؛ پینگ پنگ دیپلمات‌ها!

۸ آذر سرآغاز شروع مذاکرات وین با حضور نمایندگان دولت سیزدهم ایران است. اقتصاد ایران چشم انتظار نتیجه مذاکرات برجامی است. با روزشمار مذاکرات وین که ۲ روز دیگر انجام می‌شود با دیدار همراه باشید.

خرید ۲۰۰ هزار دلاری پرسپولیس

بعد از کش و قوس‌های فراوان دو بازیکن استقلال تاجیکستان با پرسپولیس به توافق رسیدند و با ۲۰۰ هزار دلار به تیم قرمز پوش پایتخت منتقل شدند.

کد خبر: ۱۱۳۷۴۱
۰۸:۴۹ - ۱۷ آبان ۱۴۰۰

نقل و انتقالات پرسپولیس

دیدارنیوز - منبع نزدیک به باشگاه پرسپولیس گفت: وحدت هنانوف و منوچهر صفروف روی هم زیر ۱۹۰ هزار دلار خرج روی دست این باشگاه ایرانی می‌گذارند!

کوین یامگا نشان داده که بازیکن با کیفیتی است و باید دید خرید‌های ارزان قیمت پرسپولیس می‌توانند بازیکنان مفیدی برای پرسپولیس باشند یا اینکه یحیی گل محمدی از آن‌ها در ترکیب این تیم استفاده نخواهد کرد.

سن و سال این دو بازیکن تاجیک پایین است و هواداران پرسپولیس امیدوارند وحدت هنانوف در پُست مدافع راست و منوچهر صفروف به عنوان وینگر بتوانند مشکلات این تیم را در این پُست‌ها مرتفع کنند.

قرار است این دو بازیکن تاجیک فردا به تهران رسیده و قرارداد ۳ ساله خود با پرسپولیس را به امضاء برسانند.

انتقال دو بازیکن استقلال به پرسپولیس رسمی شد

باشگاه استقلال تاجیکستان اعلام کرد دو بازیکن این تیم به پرسپولیس تهران منتقل می‌شوند.

تیم‌های استقلال و پرسپولیس به عنوان رقبای مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۱ اکنون بر سر انتقال دو مدافع قهرمان چندگانه تاجیکستان به توافق رسیدند.

وخدت خانوف و منوچهر صفروف بازیکنان جوان به باشگاه ایرانی خواهند رفت. بر اساس توافق صورت گرفته، صبح فردا هر دو فوتبالیست از استانبول راهی تهران می‌شوند و پس از گذراندن معاینات پزشکی، قرارداد‌هایی را امضا می‌کنند که تا ۳۰ ژوئن ۲۰۲۴ محاسبه می‌شود.

مدیریت باشگاه فوتبال استقلال از وخدت خانوف و منوچهر صفروف بابت زمانی که در اختیار باشگاه گذاشته‌اند صمیمانه تشکر کرده و برای آن‌ها آرزوی موفقیت و سربلندی در باشگاه جدید را دارد.

برچسب ها: پرسپولیس
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر