تیتر امروز

ابراهیم رئیسی و مشکل کسری بودجه

ابراهیم رئیسی و مشکل کسری بودجه

رئیس‌جمهور از عدم استقراض از بانک مرکزی گفت. ادعایی که با واکنش‌های زیادی روبه‌رو شد، اما در نهایت رئیس‌جمهور نگفت بدون استفاده از منابع بانک مرکزی مشکل کسری بودجه را چگونه حل کرده است.
با خودت چه کردی آقای طارمی؟

با خودت چه کردی آقای طارمی؟

با ادامه پیدا کردن روند ناکامی مهدی طارمی در باشگاه پورتو و رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا، به نظر می‌آید او نیاز مبرم به کمک از داخل ایران داشته باشد.

استقلال بیشتر از پرسپولیس هوادار دارد؟!

دربی حساس هفته هشتم بین تیم‌های استقلال و پرسپولیس هم با حضور تعدادی از تماشاگران برگزار می‌شود. نکته اینجاست که در این دیدار استقلال میزبان است.

کد خبر: ۱۱۳۷۲۷
۱۸:۳۰ - ۱۶ آبان ۱۴۰۰

استقلال بیشتر از پرسپولیس هوادار دارد؟!

دیدارنیوز - با این حساب باید گفت دربی حساس هفته هشتم بین تیم‌های استقلال و پرسپولیس هم با حضور تعدادی از تماشاگران برگزار می‌شود. نکته اینجاست که در این دیدار استقلال میزبان است و شاید به همین دلیل نسبت به پرسپولیس تماشاگران بیشتری داشته باشد.

البته اگر قرار باشد مثل سنوات گذشته تماشاگران هر دو تیم به صورت مساوی تقسیم شوند، قطعاً پرسپولیس هم به اندازه استقلال تماشاگر خواهد داشت و در این مورد باید منتظر اعلام رسمی مسئولان سازمان لیگ داشته باشیم، اما آنچه مسلم است قرار شده از هفته پنجم رقابت‌های لیگ برتر که از ۲۷ آبان برگزار می‌شود، تماشاگران به صورت محدود راهی ورزشگاه‌ها شوند.

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر