تیتر امروز

اومیکرون احتمالا واکسن‌گریز است؛ اما واکسن بزنید!
توصیه مردانی به مردم:

اومیکرون احتمالا واکسن‌گریز است؛ اما واکسن بزنید!

اومیکرون لرزه بر اندام جهان انداخته است. همه از بازگشت موج‌های مرگ و قرنطینه‌های طولانی هراسان هستند، در این شرایط توصیه مسعود مردانی ویروس شناس و متخصص بیماری‌های عفونی به مردم باز هم واکسن...
آنگلا مرکل؛ صدراعظم دنیای آزاد

آنگلا مرکل؛ صدراعظم دنیای آزاد

آنگلا مرکل به مدت ۱۶ سال صدراعظم آلمان بود؛ وی جزء معدود سیاستمدارانی است که هر چه بیشتر بر مسند صدارت بود بر میزان محبوبیتش افزوده شد. تصور آلمان بدون مرکل مانند پاریس بدون برج ایفل است.

چرا دربی در روز شنبه برگزار می‌شود؟!

با اعلام سازمان لیگ دربی استقلال و پرسپولیس قرار است در روز شنبه و در آخرین ساعت اداری انجام شود و حالا این با واکنش‌هایی همراه بوده است.

کد خبر: ۱۱۳۷۲۶
۱۵:۵۶ - ۱۶ آبان ۱۴۰۰

دربی استقلال و پرسپولیس

دیدارنیوز - سازمان لیگ برتر فوتبال ایران برنامه ریزی رقابت‌های لیگ برتر از هفته پنجم تا نهم را اعلام کرد. بر اساس برنامه اعلام شده سازمان لیگ دو تیم استقلال و پرسپولیس در هفته هشتم رقابت‌ها در روز شنبه ۱۳ آذر در ورزشگاه آزادی به مصاف هم خواهند رفت.

سازمان لیگ برای این نبرد در حالی در روز اول هفته و شنبه ساعت ۱۶ برنامه ریزی کرده است که در این ساعت خیلی از کارمند‌ها و مردم در محل کار حاضر هستند و زمان مناسبی برای دیدن داربی به صورت کامل را ندارند. این در حالی است که دو تیم دیدار هفته هفتم خود را در روز دوشنبه ۸ آذر برگزار می‌کنند. آبی‌ها در این روز به مصاف نفت در آبادان خواهند رفت و سرخ پوشان از نفت مسجد سلیمان در تهران پذیرایی خواهند کرد. به نظر می‌رسد با توجه به برگزاری دیدار این دو تیم در هفته ششم در روز ۳ آذر ماه، سازمان لیگ می‌توانست به جهت احترام به هواداران دو تیم نبرد هفته هفتم را به روز ۷ آذر و یکشنبه انتقال دهد تا دو تیم در روز جمعه ۱۲ آذر و روز تعطیلی به مصاف هم بروند.

منبع: ورزش 3
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی : ۰
غیر قابل انتشار : ۰
حامد
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۶:۵۱ - ۱۴۰۰/۰۸/۱۶
0
2
نکنه مافیای قرمز از شنبه موعود می ترسه؟!
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر