تیتر امروز

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!
آلودگی هوا و قانون هوای پاک

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!

آلودگی هوا مشکل دیرینه تهران است. مشکلی که حالا به سایر شهر‌های ایران هم تسری یافته است. این معضل بزرگ تهران، اما محصول عمل نکردن ۲۳ دستگاه اجرایی به قانون هوای پاک است.
مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!
از میانه آتش (۱۳)

مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!

امروز و با اعلام نتایج نهایی انتخابات پارلمانی عراق روشن شد که علی رغم همه اعتراض‌ها مقتدی صدر برنده این انتخابات است. سیاستمدار مرموزی که سالهاست با چرخش‌های مداوم به سیاست ورزی مشغول است!

نمی‌خواهم در استقلال دیده شوم

عضو جدید هیئت مدیره استقلال، گفت: برای دیده شدن به این باشگاه نیامده‌ام. قرار است با تجربیاتی که دارم سازمان خوبی برای درآمدزایی در باشگاه بزرگ استقلال تشکیل دهیم.

کد خبر: ۱۱۳۶۳۳
۱۵:۴۲ - ۱۵ آبان ۱۴۰۰

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال

دیدارنیوز - حجت کریمی عضو جدید هیئت مدیره استقلال در مصاحبه ای، الهدافش را از حضور در این باشگاه اعلام کرد. بخش کوتاهی از مصاحبه این عضو تازه وارد استقلال را بخوانید:

به هیچ عنوان بحث این نیست که بیایم و با خودم پول به باشگاه بیاورم. مانند برخی آقایان که آمده باشند و دنبال این کار‌ها باشند، بلکه موضوع استفاده از تجربیاتم است تا سازمان خوبی برای درآمدزایی باشگاه استقلال تشکیل دهیم و اینکه چه من باشم و چه نباشم درآمدزایی برای باشگاه وجود داشته باشد و کمکی به این تیم بزرگ کرده باشیم و دل هواداران را شاد کنیم.

شاید خیلی‌ها آمدند و گفتند ما پول می‌آوریم و مشخص نیست که پول‌های پرداخت شده از کجا آمده بود؛ در حالی که من نه برای پول دادن آمده‌ام و نه برای دیده شدن. به خاطر دارم که «هادی عامل» گزارشگر خوب کشتی کشورمان از من خواستند که مصاحبه‌ای داشته باشند و به ایشان گفتم که برای کمک به کشتی آمدم و اکنون نیز هر کمکی از دستم برآید برای باشگاه استقلال انجام می‌دهم.

آجورلو تجربه چندین ساله در ورزش دارد و با حضورش در این مدت کوتاه و با اقداماتی که انجام دادند، آرامش را به تیم بازگرداند و از سوی دیگر هیات مدیره هماهنگ و منسجمی باشگاه دارد و توانسته تیم خوبی را تشکل دهند.

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر