تیتر امروز

۲ روز تا وین؛ پینگ پنگ دیپلمات‌ها!
شمارش معکوس مذاکرات وین (۵)

۲ روز تا وین؛ پینگ پنگ دیپلمات‌ها!

۸ آذر سرآغاز شروع مذاکرات وین با حضور نمایندگان دولت سیزدهم ایران است. اقتصاد ایران چشم انتظار نتیجه مذاکرات برجامی است. با روزشمار مذاکرات وین که ۲ روز دیگر انجام می‌شود با دیدار همراه باشید.
روسیاهی مدیران در جمعه سیاه اصفهان

روسیاهی مدیران در جمعه سیاه اصفهان

دیروز اصفهان صحنه‌های بسیار تلخ و تکان‌دهنده‌ای را تجربه کرد. رسول شکوهی که از ابتدای تجمعات آب در اصفهان این موضوع را پیگیری کرده نگاهی انداخته است به عوامل و ریشه‌های این رخداد تلخ...

استقلال تاجیکستان خریدهای پرسپولس از این باشگاه را تایید کرد

استقلال تاجیکستان خرید دو مدافع وحدت هانانوف و منوچهر صفروف توسط پرسپولیس را تایید کرد.

کد خبر: ۱۱۳۶۲۴
۱۴:۳۴ - ۱۵ آبان ۱۴۰۰

نقل و انتقالات پرسپولیس

دیدارنیوز - ساعاتی پس خبر انتقال دو بازیکن تاجیک به پرسپولیس و توافق آن‌ها با مدیران این باشگاه، حالا نوبت به طرف تاجیک رسیده تا در این خصوص اظهار نظر کند.

جهانگیر مدیرورزشی این تیم درباره جدایی وحدت هانانوف و منوچهر صفروف به ایرنا گفت: در مورد جذب این بازیکنان درخواست‌هایی داشتیم و با آن موافق هستیم. تنها چند مساله کوچک مانده که باید امضا شود. از سوی ما هیچ منعی بابت حضور این بازیکنان و پیوستن آن‌ها به پرسپولیس وجود ندارد.

همچنین مدیررسانه استقلال تاجیکستان نیز با تائید این خبر به "ورزش سه" گفت که آن‌ها هنوز از این تیم جدا نشده اند، اما امروز این اتفاق رخ می‌دهد تا با صدور ویزا، راهی تهران شوند.

این در حالی است که اظهارات غیررسمی نیز از مدیران باشگاه پرسپولیس وجود دارد که تائید این خبر را از سوی آن‌ها نشان می‌دهد.

باتوجه به اینکه تهران - دوشنبه خط پرواز مستقیم ندارد، ورود این دو بازیکن به تهران با تاخیر مواجه خواهد شد و باید دید که چه زمانی این دو به ایران می‌آیند.

منبع: ورزش 3
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر