تیتر امروز

ابراهیم رئیسی و مشکل کسری بودجه

ابراهیم رئیسی و مشکل کسری بودجه

رئیس‌جمهور از عدم استقراض از بانک مرکزی گفت. ادعایی که با واکنش‌های زیادی روبه‌رو شد، اما در نهایت رئیس‌جمهور نگفت بدون استفاده از منابع بانک مرکزی مشکل کسری بودجه را چگونه حل کرده است.
با خودت چه کردی آقای طارمی؟

با خودت چه کردی آقای طارمی؟

با ادامه پیدا کردن روند ناکامی مهدی طارمی در باشگاه پورتو و رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا، به نظر می‌آید او نیاز مبرم به کمک از داخل ایران داشته باشد.

تعطیلی بانک‌های اروپایی دلیل پرداخت نشدن بدهی کالدرون

با توجه به تعطیلی بانک‌های اروپا در روز‌های شنبه و یکشنبه عملا این مبلغ به حساب پیرمرد آرژانتینی واریز نخواهد شد و باید منتظر تاییدیه وکیل کالدرون در روز‌های دوشنیه یا سه شنبه باشیم.

کد خبر: ۱۱۳۶۲۳
۱۴:۲۵ - ۱۵ آبان ۱۴۰۰

پرداخت بدهی کالدرون

دیدارنیوز - با تاکید مجید صدری سرپرست باشگاه پرسپولیس، منابع مالی مورد نظر او، مبلغ بدهی کالدرون را در اختیارش قرار داده اند و قرار است این مبلغ به حساب کالدرون واریز شود.

بزرگ‌ترین مشکل باشگاه پرسپولیس در حال حاضر واریز مبلغ ۵۸۰ هزار دلاری کالدرون و ۹۵ هزار دلاری خواکین (به علاوه پنج درصد سود سالیانه) به حساب آن‌ها است چرا که با توجه به تحریم‌های موجود، مدیران باشگاه برای انتقال پول و دریافت ارز، باید نامه‌نگاری‌هایی را با بانک مرکزی انجام می‌دادند و در نهایت نیز در روز‌های پایانی هفته گذشته این مجوز از سوی بانک مرکزی صادر شد.

حالا با توجه به تعطیلی بانک‌های اروپا در روز‌های شنبه و یکشنبه عملا این مبلغ به حساب پیرمرد آرژانتینی واریز نخواهد شد و باید منتظر تاییدیه وکیل کالدرون در روز‌های دوشنیه یا سه شنبه باشیم.

گفتنی است بلافاصله پس از پرداخت بدهی کالدرون و تاییدیه وکیل او، پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه پرسپولیس باز خواهد شد.

منبع: طرفداری
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر