تیتر امروز

ترکیه و امارات اختلافات را کنار می‌گذارند؛ ورق‌های جدید اردوغان در انتخابات ۲۰۲۳!
از سعدآباد تا توپکاپی (۳۰) + فایل صوتی

ترکیه و امارات اختلافات را کنار می‌گذارند؛ ورق‌های جدید اردوغان در انتخابات ۲۰۲۳!

سالهاست که روابط ترکیه و امارات چندان مساعد نبوده است. با این حال دولت اردوغان حالا سیاست‌هایش را در قبال امارات تغییر داده است. تغییری که به نظر برای هر دو طرف پرسود است!

ترکیب احتمالی پرسپولیس در برابر گل گهر

پرسپولیس در هفته چهارم لیگ برتر باید به دیدار گل گهر سیرجان برود و احتمال دارد یحیی گل محمدی بعد از باخت برابر آلومینیوم اراک به ترکیب تیم خود دست بزند.

کد خبر: ۱۱۳۶۰۴
۱۱:۳۱ - ۱۵ آبان ۱۴۰۰

ترکیب تیم پرسپولیس برابر گل گهر

دیدارنیوز - تیم فوتبال پرسپولیس امروز در شرایطی به مصاف گل گهر سیرجان می‌رود که با توجه به شکست سپاهان و تساوی استقلال در روز گذشته فرصت خوبی دارد تا با جبران باخت هفته گذشته مقابل آلومینیوم اراک، به جدول برگردد.

با این وجود دیدار امروز پرسپولیس مقابل یکی از تیم‌های خوب لیگ است و گل گهر حریف دست و پا بسته‌ای برای سرخپوشان نخواهد بود.

بیشتر بخوانید: ترکیب احتمالی گل گهر برابر پرسپولیس: تنها غایب گل گهر امیر قلعه‌نویی

در دروازه برخلاف همیشه حامد لک نیمکت نشین خواهد شد و به احتمال زیاد رادوشوویچ در ترکیب اصلی به میدان می‌رود.

همچنین سرخپوشان قصد دارند با سیستمی متفاوت از همیشه و با سه دفاع مرکزی متشکل از علیرضا ابراهیمی، سیامک نعمتی و فرشاد فرجی به میدان بروند.

رضا اسدی و میلاد سرلک گزینه‌های ثابت پست هافبک دفاعی هستند و مهدی شیری در کنار سعید آقایی دو هافبک متمایل به کناره‌ها در تیم پرسپولیس خواهند بود.

وحید امیری و مهدی ترابی دو وینگر پرسپولیس در سیستم ۳-۴-۳ پرسپولیس در بازی امروز هستند و عیسی آل کثیر نقش مهاجم هدف را بازی می‌کند.

ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل گل گهر:

بوژیدار رادوشوویچ، علیرضا ابراهیمی، فرشاد فرجی، سیامک نعمتی، میلاد سرلک، رضا اسدی، سعید آقایی، مهدی شیری، وحید امیری، مهدی ترابی و عیسی آل کثیر

منبع: ایلنا
برچسب ها: پرسپولیس
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر