تیتر امروز

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!
آلودگی هوا و قانون هوای پاک

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!

آلودگی هوا مشکل دیرینه تهران است. مشکلی که حالا به سایر شهر‌های ایران هم تسری یافته است. این معضل بزرگ تهران، اما محصول عمل نکردن ۲۳ دستگاه اجرایی به قانون هوای پاک است.
مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!
از میانه آتش (۱۳)

مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!

امروز و با اعلام نتایج نهایی انتخابات پارلمانی عراق روشن شد که علی رغم همه اعتراض‌ها مقتدی صدر برنده این انتخابات است. سیاستمدار مرموزی که سالهاست با چرخش‌های مداوم به سیاست ورزی مشغول است!

انتقاد عجیب از مهدی طارمی در فضای مجازی

نمایش مهدی طارمی در بازی میلان و پورتو در لیگ قهرمانان اروپا، سوژه بحث موافقان و مخالفان این بازیکن در فضای مجازی شده است.

کد خبر: ۱۱۳۵۳۹
۱۱:۰۰ - ۱۴ آبان ۱۴۰۰

 

انتقاد عجیب از مهدی طارمی در فضای مجازی

 

دیدارنیوز: در شب تساوی ۱-۱ پورتو مقابل میلان، مهدی طارمی نتوانست نمره بالایی دریافت کند و سایت معتبر SofaScore، به او نمره ۶.۵ داده تا مهاجم پورتو، سومین بازیکن ضعیف تیمش باشد. طارمی که قبل از تعویض، یک موقعیت گلزنی را هم از دست داد، در توئیتر، سوژه بحث طرفداران و مخالفانش شده است.

ابتدا از نظر مخالفان این بازیکن شروع کنیم. کاربری درباره او نوشته است: طارمی جلوی میلان تبدیل به یک روح شده بود! من فقط زمانی اسم او را شنیدم که گزارشگر بازی درباره خروج او از میدان صحبت کرد. فکر کنم طارمی حتی یک بار هم توپ را لمس نکرده باشد.

کاربر دیگری مدعی شده که مهاجم ایرانی پورتو فقط در برابر تیمی مثل توندلا، نمایش خوبی دارد!

در برابر انتقاد‌ها از طارمی، موافقان مهدی به آمار فوق‌العاده او در این تیم اشاره کرده‌اند و اینکه او چهارمین بازیکن تاثیرگذار لیگ‌های معتبر اروپایی در سال ۲۰۲۱ است و بالاتر از بازیکنان سرشناسی مثل مسی و بنزما و محمد صلاح قرار گرفته است. به عقیده طرفداران طارمی، تنها با یک بازی نباید اینگونه از مهاجم ایرانی انتقاد کرد.

منبع: فرارو
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر