تیتر امروز

محرم و سپاهان، یک پایان تلخ؟ + فیلم

محرم و سپاهان، یک پایان تلخ؟ + فیلم

قهرمان چند دوره لیگ برتر این روزها در وضعیت بغرنجی به سر می‌برد و شکست‌های پیاپی همه را در اصفهان کلافه کرده. آیا محرم نویدکیا به آخر خط رسیده است؟

لیست ۱۱۷ نماینده مخالف با رتبه بندی معلمان واقعی است؟

رییس مجلس شورای اسلامی مخالفت تعداد زیادی از نمایندگان مجلس با رتبه بندی معلمان را شایعه خواند و از در اولویت بودن این طرح در مجلس خبر داد.

کد خبر: ۱۱۳۴۹۰
۱۲:۵۸ - ۱۳ آبان ۱۴۰۰

 

لیست ۱۱۷ نماینده مخالف با رتبه بندی معلمان واقعی است؟

دیدارنیوز: محمد باقری بناب نماینده آذربایجان شرقی، در تذکری شفاهی در جلسه علنی صبح دیروز (چهارشنبه) مجلس شورای اسلامی بیان کرد: «اخیرا در فضای مجازی لیستی منتشر شده که ۱۱۷ نفر از نمایندگان با لایحه رتبه‌بندی معلمان مخالف هستند، در حالی که همه می‌دانند تمام نمایندگان مجلس با رتبه‌بندی معلمان موافق بوده و در این زمینه با جدیت گام برداشتند.»

وی در ادامه اظهار کرد: «برخی از رقبای سیاسی در زمانی که دو سال تا انتخابات باقی مانده است با انتشار این لیست در فضای مجازی فضا را متشنج کرده اند. انتظار می‌رود هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی از جایگاه مجلس دفاع کرده و اعلام کند که این لیست مورد تایید مجلس نیست.

محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی نیز در پاسخ به تذکر وی بیان کرد:  «انصافا همکاران ما در مجلس برای رتبه‌بندی معلمان یک اتفاق نظر واحد داشته و از معدود مواردی بود که لایحه بالای ۲۰۰ رای داشت که در سابقه مجلس کم‌نظیر است. رتبه‌بندی معلمان در اولویت مجلس شورای اسلامی است و این نوع شایعه‌ها کذب محض و اطلاعات غلط ماست.

منبع: کلیک

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر