تیتر امروز

اومیکرون احتمالا واکسن‌گریز است؛ اما واکسن بزنید!
توصیه مردانی به مردم:

اومیکرون احتمالا واکسن‌گریز است؛ اما واکسن بزنید!

اومیکرون لرزه بر اندام جهان انداخته است. همه از بازگشت موج‌های مرگ و قرنطینه‌های طولانی هراسان هستند، در این شرایط توصیه مسعود مردانی ویروس شناس و متخصص بیماری‌های عفونی به مردم باز هم واکسن...
آنگلا مرکل؛ صدراعظم دنیای آزاد

آنگلا مرکل؛ صدراعظم دنیای آزاد

آنگلا مرکل به مدت ۱۶ سال صدراعظم آلمان بود؛ وی جزء معدود سیاستمدارانی است که هر چه بیشتر بر مسند صدارت بود بر میزان محبوبیتش افزوده شد. تصور آلمان بدون مرکل مانند پاریس بدون برج ایفل است.

پرسپولیس در آستانه انقلابی بزرگ

یحیی گل‌محمدی در بازی پرسپولیس و آلومینیوم اراک از سیامک نعمتی و وحید امیری به عنوان مدافعان راست و چپ تیمش استفاده کرد اما حالا او دست به تغییر بزرگی در این تیم زده است.

کد خبر: ۱۱۳۴۸۸
۱۲:۴۹ - ۱۳ آبان ۱۴۰۰

پرسپولیس در آستانه انقلابی بزرگ

 

دیدارنیوز: گل محمدی از تصمیم ش در بازی با آلومینیم اراک نتیجه لازم را نگرفت و حتی در نیمه دوم امیری را به خط حمله نزدیک کرد. در همین راستا شنیدیم دیگر قرار نیست این دو بازیکن در خط دفاعی به میدان بروند و اگر قرار به بازی کردن آنها باشد در خط هافبک بازی خواهند کرد.

البته امیری می‌تواند به عنوان مهاجم هم برای پرسپولیس به میدان برود ولی شاید یحیی تصمیم دیگری برای او بگیرد. سیامک نعمتی هم احتمالاً در پست هافبک راست جانشین احسان پهلوان می‌شود اما مدافع راست تیم پرسپولیس در بازی با گل‌گهر سیرجان مهدی شیری خواهد بود.

 
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر