تیتر امروز

اومیکرون احتمالا واکسن‌گریز است؛ اما واکسن بزنید!
توصیه مردانی به مردم:

اومیکرون احتمالا واکسن‌گریز است؛ اما واکسن بزنید!

اومیکرون لرزه بر اندام جهان انداخته است. همه از بازگشت موج‌های مرگ و قرنطینه‌های طولانی هراسان هستند، در این شرایط توصیه مسعود مردانی ویروس شناس و متخصص بیماری‌های عفونی به مردم باز هم واکسن...
آنگلا مرکل؛ صدراعظم دنیای آزاد

آنگلا مرکل؛ صدراعظم دنیای آزاد

آنگلا مرکل به مدت ۱۶ سال صدراعظم آلمان بود؛ وی جزء معدود سیاستمدارانی است که هر چه بیشتر بر مسند صدارت بود بر میزان محبوبیتش افزوده شد. تصور آلمان بدون مرکل مانند پاریس بدون برج ایفل است.

صیادمنش: انتخابم استقلال است نه پرسپولیس

او درباره پیشنهاد پرسپولیس به او گفت: «خب من حرفم را دلی زدم، چون استقلال را دوست دارم و این تیم باعث پیشرفتم شد اگر بخواهم به فوتبال ایران برگردم انتخابم استقلال خواهد بود و با تمام احترامی‌که برای پرسپولیس و هوادارانش قائلم به این تیم نخواهم رفت.»

کد خبر: ۱۱۳۴۴۴
۱۵:۵۷ - ۱۲ آبان ۱۴۰۰

صیادمنش: انتخابم استقلال است نه پرسپولیس

دیدارنیوز - اللهیار صیادمنش یکی از لژیونر‌های فوتبال ایران است که در لیگ اوکراین عملکرد بسیار خوبی از خودش به نمایش گذاشته است. اللهیار هفته گذشته موفق شد یک گل بسیار زیبا در لیگ گنفرانس اروپا برای زوریا به ثمر برساند و باعث برتری تیمش مقابل زسکا صوفیه بلغارستان شود و در بازی این هفته تیمش هم ۲ گل تماشایی زد و بهترین بازیکن زمین شد.

با صیادمنش که یکی از شانس‌های دعوت شدن به تیم ملی است در خصوص وضعیت خودش و تیمش، شانس دعوت به تیم ملی، بازی مقابل مورینیو و سایر مسائل گفت‌وگویی انجام دادیم. او می‌گوید: «با این تیم ملی خوبی که داریم قطعا شانس اول صعود به جام جهانی خواهیم بود. خدا را شکر بازیکنان بسیار خوبی داریم و کادر فنی باکیفیتی در تیم ملی حضور دارند که باعث می‌شود برای صعود به جام جهانی خوشبین باشیم. خب آرزوی هر بازیکنی است که اول در تیم ملی کشورش حضور داشته باشد و بعد بتواند تجربه حضور در جام جهانی را بدست بیاورد. من هم آرزو دارم این اتفاق برایم بیفتد و بتوانم به همراه تیم ملی به جام جهانی بروم.»

او درباره پیشنهاد پرسپولیس به او گفت: «خب من حرفم را دلی زدم، چون استقلال را دوست دارم و این تیم باعث پیشرفتم شد. در واقع استقلال و هوادارانش باعث شدند تا شناخته شده شوم و به فوتبال اروپا برسم. به همین خاطر اگر بخواهم به فوتبال ایران برگردم انتخابم استقلال خواهد بود و با تمام احترامی‌که برای پرسپولیس و هوادارانش قائلم به این تیم نخواهم رفت.»

منبع: ایسنا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر