تیتر امروز

اومیکرون احتمالا واکسن‌گریز است؛ اما واکسن بزنید!
توصیه مردانی به مردم:

اومیکرون احتمالا واکسن‌گریز است؛ اما واکسن بزنید!

اومیکرون لرزه بر اندام جهان انداخته است. همه از بازگشت موج‌های مرگ و قرنطینه‌های طولانی هراسان هستند، در این شرایط توصیه مسعود مردانی ویروس شناس و متخصص بیماری‌های عفونی به مردم باز هم واکسن...
آنگلا مرکل؛ صدراعظم دنیای آزاد

آنگلا مرکل؛ صدراعظم دنیای آزاد

آنگلا مرکل به مدت ۱۶ سال صدراعظم آلمان بود؛ وی جزء معدود سیاستمدارانی است که هر چه بیشتر بر مسند صدارت بود بر میزان محبوبیتش افزوده شد. تصور آلمان بدون مرکل مانند پاریس بدون برج ایفل است.

مدیرعامل پیکان: آجورلو پیشنهاد ۸ میلیاردی به تمام تیم‌های لیگ برتری داد

مدیرعامل پیکان می‌گوید آجورلو عنوان کرد اگر باشگاه‌های لیگ برتری به او اعتماد کنند، هم به واسطه بازی‌هایی که با استقلال و پرسپولیس خواهند داشت و هم بقیه بازی‌ها در لیگ، ۸ میلیارد تومان در اختیار باشگاه‌ها می‌گذارد.

کد خبر: ۱۱۳۴۳۴
۱۵:۰۲ - ۱۲ آبان ۱۴۰۰

پیشنهاد 8 میلیاردی آجورلو به تیم های لیگ برتری

دیدارنیوز - مدیرعامل باشگاه پیکان توضیحاتی را در خصوص جلسه امروز مدیران باشگاه‌ها با مسئولان فدراسیون و سازمان لیگ ارائه کرد.

 اکبر محمدی پس از جلسه مدیران باشگاه‌ها با مسئولان فدراسیون و سازمان لیگ گفت:‌ جلسه خیلی خوبی بود. از مسئولان فدراسیون به خاطر برگزاری این جلسه و همچنین برادر عزیزم مصطفی آجورلو به خاطر استارت کاری که زد، تشکر می کنم. باید زودتر از این‌ها این اتفاق می‌افتاد با اینحال جلسه روند خیلی خوبی داشت. عزیزی خادم از مدت حضورش در فدراسیون فوتبال و دست‌آوردهایش گزارشی را ارائه کرد.

مدیرعامل باشگاه پیکان گفت:‌ در کنار او، حیدربهاروند توضیحاتی در خصوص فرایند تبلیغات محیطی، حق پخش و موارد درآمدزای دیگر که متوجه سازمان لیگ و باشگاه‌های ما است، ارائه کرد. نماینده باشگاه‌ها هم بودند. هرکدام چند دقیقه صحبت کردند. بعضی موافق طرح آجورلو بودند.

محمدی افزود: برای من این مساله بیشتر جالب بود که خود عزیزی خادم علاقه‌مند بود این اتفاق بیفتد. نکته امیدوار کننده بحث بود. به شدت از سهم و نقش باشگاه‌ها در تبلیغات محیطی حمایت کرد. همکاران بهاروند هم زحمات زیادی کشیدند. توضیحاتی را در مورد موانع و محدودیت‌هایی که برای افزایش درآمدهای تبلیغات محیطی و استیفای حقوق سازمان لیگ از قرارداد با کارگزارها وجود دارد.

محمدی با اشاره به پیشنهاد مدیرعامل استقلال گفت:  در نهایت پیشنهاد مدیرعامل استقلال خیلی خوب بود. آجورلو عنوان کرد اگر باشگاه‌های لیگ برتری به او اعتماد کنند، هم به واسطه بازی‌هایی که با استقلال و پرسپولیس خواهند داشت و هم بقیه بازی ها در لیگ، 8 میلیارد تومان در اختیار باشگاه‌ها می‌گذارد. من خودم حتما استقبال می کنم از این رقم چون چند برابر رقم سازمان لیگ است. اگر واقعا محقق شود یک قدم مهم و اتفاق بسیار مثبتی خواهد بود که تا به حال در فوتبال ما سابقه نداشته است.

منبع: طرفداری
برچسب ها: آجورلو
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر