تیتر امروز

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!
آلودگی هوا و قانون هوای پاک

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!

آلودگی هوا مشکل دیرینه تهران است. مشکلی که حالا به سایر شهر‌های ایران هم تسری یافته است. این معضل بزرگ تهران، اما محصول عمل نکردن ۲۳ دستگاه اجرایی به قانون هوای پاک است.
مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!
از میانه آتش (۱۳)

مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!

امروز و با اعلام نتایج نهایی انتخابات پارلمانی عراق روشن شد که علی رغم همه اعتراض‌ها مقتدی صدر برنده این انتخابات است. سیاستمدار مرموزی که سالهاست با چرخش‌های مداوم به سیاست ورزی مشغول است!

شمخانی: رییس جمهور فاقد اختیار آمریکا حاضر به ارائه تضمین نیست

دبیر شورای عالی امنیت ملی در رشته توییتی با مقایسه شرایط زمان جنگ تحمیلی و امروز نوشت: رییس‌جمهور فاقد اختیار آمریکا، حاضر به ارائه تضمین نیست و در صورت عدم تغییر شرایط فعلی، نتیجه مذاکره از قبل روشن است.

کد خبر: ۱۱۳۴۱۸
۱۲:۴۳ - ۱۲ آبان ۱۴۰۰

شمخانی: رییس جمهور فاقد اختیار آمریکا حاضر به ارائه تضمین نیست

دیدارنیوز ـ علی شمخانی روز چهارشنبه در رشته توییتی با مقایسه زمان جنگ تحمیلی و شرایط امروز کشور نوشت: دعوت به مذاکره در زمان جنگ و اکنون دارای مشابهت‌های عبرت‌آموزی است.

وی ادامه داد: "حملات صدام ادامه داشت و تحریم ادامه دارد. بخشی از ایران در اشغال دشمن بود و اقتصاد ملت ایران به گروگان گرفته شده است. "

دبیر شورای عالی امنیت ملی در ادامه این قیاس آورده است: "رزمندگان در جبهه‌ها دفاع می‌کردند دانشمندان فعالیت قانونی هسته‌ای را ادامه می‌دهند. "

شمخانی در توییتی دیگر نوشت: "هیچ نشانه‌ای از تَنَبُه متجاوز نبود و امروز هم رییس‌جمهور فاقد اختیار آمریکا، حاضر به ارائه تضمین نیست. در صورت عدم تغییر شرایط فعلی، نتیجه مذاکره از قبل روشن است. تفاوت امروز با ایام جنگ به برکت انقلاب، قدرت و توان مقاومت همه‌جانبه ایران، بومی، مستمر و مبتنی بر ظرفیت‌های داخلی است. "

منبع: ایرنا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر