تیتر امروز

درباره دربی پرهیاهو؛ سنگی بر گوری!

درباره دربی پرهیاهو؛ سنگی بر گوری!

دربی ۹۷ همان چیزی بود که باید باشد. هیاهوی بسیار برای هیچ. سنگی بر گور فوتبالی که به هیاهو و جنجال تقلیل یافته است. خالی از هر دانش و تدبیر و زیبایی‌ای؛ مثل تقدیر این روز‌های جامعه ایران!
«فیروز» تنها امید برای نجات یوز ایرانی
چهارم دسامبر؛ روزی برای تیزپاترین گربه سان جهان

«فیروز» تنها امید برای نجات یوز ایرانی

تلاش برای نجات یوز ایرانی از انقراض ادامه دارد، اما انگار هر بار به در بسته می‌خورد. بعد از ناکامی بزرگ در پروژه عشق «کوشکی» و «دلبر»، حالا فیروز یک یوز نر ۱۱ ساله تنها امید برای نجات یوز ایرانی...

عبدالملکی: نتیجه انتصاباتم را خواهید دید

وزیر کاربا تاکید بر اینکه نیرو‌های پاک‌دست و فسادستیز را منصوب کرده‌ایم، گفت: این نیرو‌ها را به صورت دائم رصد خواهیم کرد، اکنون تیمی که شکل گرفته بسیار توانمند است که ثمره آن را در عملکرد این وزارتخانه در آینده خواهیم دید.

کد خبر: ۱۱۳۳۶۹
۰۹:۲۷ - ۱۲ آبان ۱۴۰۰

عبدالملکی: نتیجه انتصاباتم را خواهید دید

دیدارنیوز ـ حجت‌الله عبدالملکی، وزیر تعاون، کار و امور اجتماعی با اشاره به انتصاب‌های جدید در این وزارتخانه گفت: بیشترین تعداد عزل و نصب‌ها در بین وزارتخانه‌های مختلف، در این وزارتخانه صورت گرفته که سه دلیل اصلی از جمله فساد اقتصادی، انواع محکومیت‌های امنیتی و اقتصادی و ناکارآمدی برای این عزل‌ها بوده است.

وی افزود: تعدادی از همکاران نیز یا بازنشسته شدند و یا خودشان تمایلی به ادامه فعالیت با این وزارتخانه نداشته‌اند، اما مایل به همکاری با آن‌ها بوده‌ایم از این رو همه کسانی که از این مجموعه خارج شدند مشکل نداشته‌اند.

وزیر تعاون تاکید کرد: ظرف ۲ تا سه هفته آینده، گزارش کاملی را به قوه قضائیه ارسال خواهیم کرد.

عبدالملکی با تاکید بر اینکه نیرو‌های انقلابی، کارآمد، پاک‌دست و فسادستیز را منصوب کرده ایم، اظهار کرد: این نیرو‌ها را به صورت دائم رصد خواهیم کرد اگر کوچک‌ترین مشکلی داشته باشند عزل می‌شوند؛ اکنون تیمی که شکل گرفته بسیار توانمند است که ثمره آن را در عملکرد این وزارتخانه در آینده خواهیم دید.

منبع: آنا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر