تیتر امروز

اومیکرون احتمالا واکسن‌گریز است؛ اما واکسن بزنید!
توصیه مردانی به مردم:

اومیکرون احتمالا واکسن‌گریز است؛ اما واکسن بزنید!

اومیکرون لرزه بر اندام جهان انداخته است. همه از بازگشت موج‌های مرگ و قرنطینه‌های طولانی هراسان هستند، در این شرایط توصیه مسعود مردانی ویروس شناس و متخصص بیماری‌های عفونی به مردم باز هم واکسن...
آنگلا مرکل؛ صدراعظم دنیای آزاد

آنگلا مرکل؛ صدراعظم دنیای آزاد

آنگلا مرکل به مدت ۱۶ سال صدراعظم آلمان بود؛ وی جزء معدود سیاستمدارانی است که هر چه بیشتر بر مسند صدارت بود بر میزان محبوبیتش افزوده شد. تصور آلمان بدون مرکل مانند پاریس بدون برج ایفل است.

ملی پوش عراقی هم تیمی جدید عزت اللهی

علی عدنان با عقد قراردادی به تیم وایله بولد کلاب پیوست تا به هم تیمی جدید عزت اللهی تبدیل شود.

کد خبر: ۱۱۳۳۳۶
۱۵:۲۹ - ۱۱ آبان ۱۴۰۰

ملی پوش عراقی هم تیمی جدید عزت اللهی

دیدارنیوز - تیم فوتبال وایله بولد کلاب دانمارک که روز‌های خوبی را در لیگ این کشور سپری نمی‌کند، با کسب تنها ۵ امتیاز از ۱۴ بازی، در قعر جدول رده بندی لیگ این کشور جای گرفته و برای فرار از سقوط به دسته پایین تر، باید در دیدار‌های پیش رو امتیازات لازم را کسب کند.

وایله که در خط دفاعی ضعف‌های بزرگی دارد، برای پوشش این مشکل روی به جذب یک بازیکن آسیایی آورده است. علی عدنان ملی پوش عراقی که چند ماهی است از تیم ونکوور کانادا جدا شده و بدون تیم بود، با تیم وایله بولد کلاب دانمارک به توافق رسید و به زودی قرارداد خود را با این تیم به امضا می‌رساند.

چند روز پیش بود که رسانه‌های عراقی اعلام کردند که دیک ادووکات سرمربی هلندی عراق به دلیل اینکه عدنان مدت زیادی است بدون تیم بوده، تصمیم گرفته است تا در لیست جدید خود روی نام این مدافع باتجربه خط قرمز بکشد و حالا حمزه ضیاء خبرنگار عراقی اعلام کرد که روز‌های بدون تیم بودن علی عدنان به سر رسیده و او با وایله بولد کلاب به توافق رسید تا به عنوان هم تیمی جدید سعید عزت اللهی معرفی شود.

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر