تیتر امروز

آلودگی آب سد ماملو جدی است؛ کسی تکذیب نکرد!

آلودگی آب سد ماملو جدی است؛ کسی تکذیب نکرد!

شرکت عمران پردیس به عنوان متولی ساخت تصفیه‌خانه شماره ۲ فاضلاب پردیس مدعی است که فقط ۱۰ درصد از فاضلاب مسکن مهر به سد ماملو می‌ریزد، اما مسئولان محیط زیست می‌گویند که نیمی از فاضلاب پردیس وارد...
توریسم سلامت در ترکیه؛ از شفاخانه‌های امپراتوری تا بیمارستان‌های جمهوری
از سعدآباد تا توپکاپی (۳۸) + فایل صوتی

توریسم سلامت در ترکیه؛ از شفاخانه‌های امپراتوری تا بیمارستان‌های جمهوری

توریسم سلامت هم در ترکیه مانند همه شاخه‌های توریسم و البته کل اقتصاد این کشور رشدید سریع و تحسین برانگیز داشته است. رشدی که هم ریشه در سنت تاریخی دارد هم در برنامه‌ریزی جدی و مدرن!

شجاعیان و باقری شاگرد عنایتی شدند

دو بازیکن سابق استقلال با امضای قراردادی رسماً به جمع بازیکنان تیم تازه لیگ برتری شده هوادار تهران پیوستند.

کد خبر: ۱۱۳۳۲۷
۱۵:۰۷ - ۱۱ آبان ۱۴۰۰

شجاعیان و باقری شاگرد عنایتی شدند

دیدارنیوز - داریوش شجاعیان هافبک بازیساز فصل گذشته استقلال که پس از پایان اتمام قرارداد سه ساله‌اش، پیشنهادی برای تمدید قرارداد از سوی باشگاه دریافت نکرد تا به کار در جمع آبی‌پوشان پایتخت پایان بدهد، در واپسین روز‌های پنجره نقل و انتقالاتی تابستانی پس از مذاکره با چند تیم لیگ برتری با تیم هوادار تهران به توافق نهایی رسید و به جمع شاگردان رضا عنایتی اضافه شد.

به جز شجاعیان، روح الله باقری مهاجم سابق استقلال که فصل گذشته در تیم سپاهان حضور داشت و البته فرصت کمی برای بازی پیدا کرد، پس از مذاکراتی که با مدیران باشگاه هوادار تهران داشت، به توافق با این تیم تازه لیگ برتری دست یافت تا او دومین خرید استقلالی تیم عنایتی باشد و به جمع خط حمله باتجربه هوادار با حضور محمد قاضی و مرتضی آقاخان اضافه شود.

تیم هوادار در سه هفته آغازین فصل جدید لیگ برتر موفق به کسب امتیاز نشده و جمعه در هفته چهارم لیگ در خانه پذیرای تیم شهر خودرو خراسان است و رضا عنایتی امیدوار است بتواند طلسم نتیجه نگرفتن تیمش را با حضور بازیکنان جدید و باتجربه در ترکیب هوادار جمعه‌شب بشکند و نخستین امتیازات هوادار در تاریخ لیگ برتر به ثبت برسد.

منبع: ورزش 3
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر