تیتر امروز

ترکیه و امارات اختلافات را کنار می‌گذارند؛ ورق‌های جدید اردوغان در انتخابات ۲۰۲۳!
از سعدآباد تا توپکاپی (۳۰) + فایل صوتی

ترکیه و امارات اختلافات را کنار می‌گذارند؛ ورق‌های جدید اردوغان در انتخابات ۲۰۲۳!

سالهاست که روابط ترکیه و امارات چندان مساعد نبوده است. با این حال دولت اردوغان حالا سیاست‌هایش را در قبال امارات تغییر داده است. تغییری که به نظر برای هر دو طرف پرسود است!

ساکت الهامی سه ماه ساکت می‌شود؟!

سرمربی نساجی که در دیدار با گل گهر نسبت به تصمیم داوری معترض بود حالا با نظر عضو کمیته انضباطی احتمالا جریمه ۳ ماه تعیلیقی او اجرا خواهد شد.

کد خبر: ۱۱۳۲۸۳
۱۲:۰۱ - ۱۱ آبان ۱۴۰۰

ساکت الهامی سه ماه ساکت می‌شود؟!

دیدارنیوز - ساکت الهامی جنجال ساز شد. او در بازی گل گهر و نساجی، در حالی که تصور می‌کرد داور بازی تصمیم اشتباه گرفته، لب خط از کوره در رفت. اخراج شد، بطری را شوت کرد و با حرکات دست به شدت اعتراض می‌کرد.

بیشتر بخوانید: زمان انتخاب مدیرعامل جدید پرسپولیس مشخض شد

این رفتار او باعث شد تا کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال امروز واکنش نشان دهد. حسین عبداللهی عضو این کمیته به خبرگزاری فارس گفت: «در خصوص اتفاقات رخ داده در دیدار نساجی و گل گهر سیرجان و اخراج ساکت الهامی به دلیل اعتراض به داور اظهار داشت: آقای الهامی به دلیل دریافت کارت قرمز در بازی آینده محروم است و نمی‌تواند روی نیمکت تیمش بنشیند. این مربی ۳ ماه محرومیت تعلیقی دارد و طبیعتا بعد از گزارش ناظر بازی اعضای کمیته انضباطی در این خصوص تصمیم گیری خواهند کرد. فعلا گزارش نهایی از فدراسیون به کمیته انضباطی ارسال نشده است. در صورت جمع شدن گزارشات موارد اطلاع رسانی خواهد شد.»

 

فیلم درگیری او با موعود بنیادی‌فر را در زیر می‌توانید ببینید: 

برچسب ها: ساکت الهامی
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر