تیتر امروز

اومیکرون احتمالا واکسن‌گریز است؛ اما واکسن بزنید!
توصیه مردانی به مردم:

اومیکرون احتمالا واکسن‌گریز است؛ اما واکسن بزنید!

اومیکرون لرزه بر اندام جهان انداخته است. همه از بازگشت موج‌های مرگ و قرنطینه‌های طولانی هراسان هستند، در این شرایط توصیه مسعود مردانی ویروس شناس و متخصص بیماری‌های عفونی به مردم باز هم واکسن...
آنگلا مرکل؛ صدراعظم دنیای آزاد

آنگلا مرکل؛ صدراعظم دنیای آزاد

آنگلا مرکل به مدت ۱۶ سال صدراعظم آلمان بود؛ وی جزء معدود سیاستمدارانی است که هر چه بیشتر بر مسند صدارت بود بر میزان محبوبیتش افزوده شد. تصور آلمان بدون مرکل مانند پاریس بدون برج ایفل است.

انتقاد کاشانی از انتخاب مشاور ادبیات و شعر فارسی توسط زاکانی

حبیبی کاشانی عضو شورای شهر تهران ضمن انتقاد از انتخاب مرتضی امیر اسفندقه به عنوان مشاور شعر و ادبیات فارسی علیرضا زاکانی شهردار تهران گفت که در باید مشخص شود که شهردار تهران در چه حوزه‌هایی می‌تواند مشاور داشته باشد.

کد خبر: ۱۱۳۲۷۸
۱۱:۴۴ - ۱۱ آبان ۱۴۰۰

کاشانی زاکانی شعر و ادبیات فارسی

دیدارنیوز: عضو شورای شهر نسبت به انتخاب دستیار ویژه شهردار در حوزه ادبیات و شعر فارسی و تعریف چنین جایگاه مشورتی در شهرداری اظهار بی اطلاعی کرد و گفت: در ۲۰ سال گذشته با چنین جایگاهی آشنایی نداشتم.

 حبیب کاشانی عضو شورای شهر تهران در تذکر پیش از دستور خود برای بار دوم نسبت به وضعیت بیمه تاکسیرانان انتقاد کرد و گفت: قرارداد بیمه تکمیلی در ۳۱ شهریور تمام شده و با جا به جایی مدیریت وقفه افتاده و ۴۱ روز است که رانندگان تاکسیرانی بیمه تکمیلی، عمر و حوادث ندارند.


بیشتر بخوانید: در آمد تتلو از کنسرت و افتر پارتی؛ ۳۱ میلیارد تومان!


وی افزود: در امور عقد قرارداد بیمه تسریع شود. با انجام مناقص و مزایده به آن پرداخته شود.

این عضو شورای شهر با اشاره به اینکه حکمی که شب گذشته شهردار تهران برای مرتضی امیری اسفندقه را به عنوان دستیار ویژه در حوزه ادبیات و شعر فارسی صادر کرده است، ابراز داشت: در ۲۰ سال گذشته با این حکم آشنا نبوده‌ام و درخواست می‌کنم چارتی از شهرداری مشخص شود که در شهردار در چه حوزه‌هایی می‌تواند مشاور داشته باشد.

منبع: مهر
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر