تیتر امروز

ابراهیم رئیسی و مشکل کسری بودجه

ابراهیم رئیسی و مشکل کسری بودجه

رئیس‌جمهور از عدم استقراض از بانک مرکزی گفت. ادعایی که با واکنش‌های زیادی روبه‌رو شد، اما در نهایت رئیس‌جمهور نگفت بدون استفاده از منابع بانک مرکزی مشکل کسری بودجه را چگونه حل کرده است.
با خودت چه کردی آقای طارمی؟

با خودت چه کردی آقای طارمی؟

با ادامه پیدا کردن روند ناکامی مهدی طارمی در باشگاه پورتو و رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا، به نظر می‌آید او نیاز مبرم به کمک از داخل ایران داشته باشد.

روزنامه اوجوگو: زوج طارمی و اوانیلسون ترکیب انفجاری پورتو هستند

یک روزنامه پرتغالی با بررسی عملکرد مهدی طارمی و اوانیلسون در خط حمله پورتو این زوج خط حمله ترکیب انفجاری در این تیم هستند.

کد خبر: ۱۱۳۲۶۸
۱۱:۰۲ - ۱۱ آبان ۱۴۰۰

درخشش طارمی در پورتو

دیدارنیوز - شنبه در چارچوب هفته دهم لیگ پرتغال، تیم فوتبال پورتو به مصاف بواویشتا رفت و با درخشش مهدی طارمی به برتری ۴ بر یک رسید.

طارمی در این مسابقه ۲ پاس گل به مهاجم دیگر پورتو به نام «اوانیلسون» داد و باعث شد تا آمار گلزنی این ستاره برزیلی به ۳ گل افزایش یابد.

بیشتر بخوانید: زمان انتخاب مدیرعامل جدید پرسپولیس مشخض شد

ستاره کشورمان اکنون با ۷ گل در کنار لوئیز دیاز، دیگر بازیکن پورتو در صدر گلزنان لیگ پرتغال قرار دارد و با ۳ پاس گل نیز، بهترین بازیکن در گلسازی است.

امروز روزنامه اوجوگو زوج طارمی و اوانیلسون را ترکیبی انفجاری نامید و مدعی شد که این خط حمله پورتو می‌تواند موفق‌تر از قبل عمل کند. این روزنامه نوشت که تعداد گل‌ها، ضربات و موقعیت‌های پورتو با زوج طارمی و اوانیلسون افزایش یافته است.

فردا شب در لیگ قهرمانان اروپا، پورتو در سن سیرو میهمان میلان خواهد بود و باید دید ستاره کشورمان چه عملکردی در این مسابقه به نمایش می‌گذارد.

منبع: فارس
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر