تیتر امروز

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!
آلودگی هوا و قانون هوای پاک

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!

آلودگی هوا مشکل دیرینه تهران است. مشکلی که حالا به سایر شهر‌های ایران هم تسری یافته است. این معضل بزرگ تهران، اما محصول عمل نکردن ۲۳ دستگاه اجرایی به قانون هوای پاک است.
مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!
از میانه آتش (۱۳)

مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!

امروز و با اعلام نتایج نهایی انتخابات پارلمانی عراق روشن شد که علی رغم همه اعتراض‌ها مقتدی صدر برنده این انتخابات است. سیاستمدار مرموزی که سالهاست با چرخش‌های مداوم به سیاست ورزی مشغول است!

سرمربی شجاع اخراج می‌شود

لوران بلان سرمربی تیم ملی پیشین فرانسه که در الریان قطر حضور دارد حالا با کسب نتایج ضعیف در آستانه برکناری قرار دارد و مدیران الریان به دنبال جذب سرمربی پیشین پالمیراس برزیل خواهند رفت.

کد خبر: ۱۱۳۲۶۷
۱۰:۵۷ - ۱۱ آبان ۱۴۰۰

احتمال اخراج لوران بلان از الریان قطر

دیدارنیوز - باشگاه الریان قطر با توجه به عملکرد ضعیف لوران بلان سرمربی فرانسوی با گزینه جانشینی این مربی وارد مذاکره شده و در آستانه توافق با آبل فریرا سرمربی سابق باشگاه پالمیراس برزیلی قرار دارد.

الریان در پایان هفته هشتم لیگ قطر تنها به دو پیروزی دست یافته و در جایگاه ششم جدول لیگ قرار دارد آن هم در شرایطی که بازیکنان شاخصی مثل خامس رودریگز کلمبیایی و انزونزی فرانسوی را به خدمت گرفته است.

فریرا سابقه قهرمانی در جام لیبرتادورس به همراه پالمیراس را دارد و در مقاطعی هدایت اسپورتینگ لیسبون و براگای پرتغال و سالونیکای یونان را بر عهده داشته است.

این مربی ۴۲ ساله در صورت توافق نهایی با الریان به عنوان جانشین لوران بلان فرانسوی هدایت یاران شجاع خلیل‌زاده را به زودی بر عهده خواهد گرفت.

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر