تیتر امروز

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!
آلودگی هوا و قانون هوای پاک

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!

آلودگی هوا مشکل دیرینه تهران است. مشکلی که حالا به سایر شهر‌های ایران هم تسری یافته است. این معضل بزرگ تهران، اما محصول عمل نکردن ۲۳ دستگاه اجرایی به قانون هوای پاک است.
مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!
از میانه آتش (۱۳)

مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!

امروز و با اعلام نتایج نهایی انتخابات پارلمانی عراق روشن شد که علی رغم همه اعتراض‌ها مقتدی صدر برنده این انتخابات است. سیاستمدار مرموزی که سالهاست با چرخش‌های مداوم به سیاست ورزی مشغول است!

هشدار به متقاضیان دریافت وام ضروری بازنشستگان

متقاضیان دریافت وام ضروری بازنشستگان تنها از طریق اینترنت و درگاه خدمات الکترونیک صندوق بازنشستگی کشوری باید برای دریافت این وام اقدام کنند.

کد خبر: ۱۱۳۲۶۳
۱۰:۴۸ - ۱۱ آبان ۱۴۰۰

هشدار به متقاضیان دریافت وام ضروری بازنشستگان

دیدارنیوز: این صندوق اعلام و تاکید کرد که ثبت‌نام برای دریافت این وام، کاملا رایگان است و متقاضیان حتی می‌توانند با استفاده از تلفن همراه خود به درگاه خدمات الکترونیک صندوق مراجعه کرده و اقدام به ثبت نام کنند. مهلت ثبت نام برای دریافت این وام تا پایان آبان‌ماه ۱۴۰۰ است.

از بازنشستگان و وظیفه‌بگیران درخواست شده که تا پایان ماه جاری، به صورت تدریجی به سایت مراجعه و اقدام به ثبت‌نام کنند. تاکید شده است که این افراد اطلاعات بازنشستگی خود را در اختیار اشخاص ناشناس و سودجو قرار ندهند.

محمود مرتضایی فرد، مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری اواخر مهرماه اعلام کرد: به بازنشستگان متقاضی دریافت وام ضروری، ۱۲ میلیون تومان تسهیلات با کارمزد ۴ درصد و بازه زمانی بازپرداخت سه‌ساله ارایه می‌شود. متقاضیان با ثبت اطلاعات سه گانه دفترکل، کد ملی و شماره حساب می‌توانند برای دریافت این وام اقدام کنند.

منبع: کاما پرس
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر