تیتر امروز

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!
آلودگی هوا و قانون هوای پاک

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!

آلودگی هوا مشکل دیرینه تهران است. مشکلی که حالا به سایر شهر‌های ایران هم تسری یافته است. این معضل بزرگ تهران، اما محصول عمل نکردن ۲۳ دستگاه اجرایی به قانون هوای پاک است.
مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!
از میانه آتش (۱۳)

مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!

امروز و با اعلام نتایج نهایی انتخابات پارلمانی عراق روشن شد که علی رغم همه اعتراض‌ها مقتدی صدر برنده این انتخابات است. سیاستمدار مرموزی که سالهاست با چرخش‌های مداوم به سیاست ورزی مشغول است!

دو مدافع لبنان به بازی با ایران می‌رسند

لبنان که در آخرین بازی دور رفت مقدماتی جام جهانی باید به دیدار ایران در لبنان برود دو مدافع خود را که پیش از این مصدوم شده بودند را در با صلاحدید مربیان خود در ترکیب خواهد داشت.

کد خبر: ۱۱۳۲۴۵
۰۹:۲۰ - ۱۱ آبان ۱۴۰۰

حضور دو مدافع مصدوم لبنان برابر ایران

دیدارنیوز - «نور منصور» و «ماهر صابر» دو مدافع تیم ملی فوتبال لبنان به تازگی دوران مصدومیت خود را پشت سر گذاشته‌اند و در باشگاه‌های خود پا به توپ شده‌اند.

با این حال طبق اعلام سایت elmaestrosport لبنان، حضور این دو مدافع در بازی مقابل ایران و امارات مشخص و قطعی نیست. اگر آن‌ها از نظر بدنی به شرایط ایده آل برسند، در لیست بازی با ایران و امارات قرار می‌گیرند در غیر این صورت این دو بازیکن در بازی‌های جام کشور‌های عربی به میدان خواهند رفت.

تیم‌های ملی فوتبال ایران و لبنان روز ۲۰ آبان در مرحله نهایی انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر به مصاف هم می‌روند. این بازی در ورزشگاه صیدا لبنان برگزار می‌شود.

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر