تیتر امروز

۲ روز تا وین؛ پینگ پنگ دیپلمات‌ها!
شمارش معکوس مذاکرات وین (۵)

۲ روز تا وین؛ پینگ پنگ دیپلمات‌ها!

۸ آذر سرآغاز شروع مذاکرات وین با حضور نمایندگان دولت سیزدهم ایران است. اقتصاد ایران چشم انتظار نتیجه مذاکرات برجامی است. با روزشمار مذاکرات وین که ۲ روز دیگر انجام می‌شود با دیدار همراه باشید.

حساب ۸ فدراسیون از مسدودیت رفع شد

معاون توسعه مدیریت منابع وزارت ورزش جوانان می‌گوید از ۳۵ فدراسیونی که بدهی مالیاتی داشتند، در حال حاضر تنها ۸ فدراسیون باقی مانده که این بدهی‌ها مربوط به سال‌های گذشته است.

کد خبر: ۱۱۳۲۴۰
۰۸:۵۸ - ۱۱ آبان ۱۴۰۰

رفع مسدودیت 8 حساب فدراسیون های ورزشی

دیدارنیوز - ژاله فرامرزیان معاون توسعه مدیریت منابع وزارت ورزش و جوانان در خصوص مسدود شدن حساب‌های چند فدراسیون به دلیل بدهی‌های مالیاتی، اظهار کرد: فدراسیون‌ها به عنوان سازمان‌هایی با ماهیت غیردولتی و مستقل هستند که باید خود پیگیر مشکلاتشان باشند، ما تا جایی که بتوانیم با حمایت از فدراسیون‌ها سعی می‌کنیم اظهارنامه مالیاتی آن‌ها را کنترل کنیم تا بدهی جدید پیش نیاید.

وی در پاسخ به این پرسش که چه تعداد فدراسیون دارای بدهی مالیاتی هستند، گفت: خوشبختانه از ۳۵ فدراسیونی که بدهی مالیاتی داشتند، در حال حاضر تنها ۸ فدراسیون باقی مانده که این بدهی‌ها مربوط به سال‌های گذشته است.

فرامرزیان همچنین درباره میزان مبلغ بدهی مالیاتی فدراسیونها، افزود: بدهی مالیاتی هر فدراسیون متفاوت است، به طوری که برخی از این بدهی‌ها مربوط به مالیات ارزش افزوده یا مالیات تکلیفی و حقوقی است.

وی همچنین در خصوص مسدود شدن حساب فدراسیون‌ها به دلیل بدهی‌های مالیاتی در روز‌های گذشته، تصریح کرد: برای رفع مسدود شدن حساب‌های این چند فدراسیون مکاتبه فوری با وزیر اقتصاد انجام دادیم که وی به رییس سازمان مالیاتی دستور دادند که در این خصوص مساعدت لازم را برای رفع مسدودی حساب‌های این فدراسیون‌ها تا زمانی که تکلیف آن‌ها مشخص شود، داشته باشد.

فرامرزیان افزود: فدراسیون کشتی نیز سال گذشته به دلیل بدهی‌های مالیاتی با همین مشکل مواجه بود که با پر کردن اظهارنامه مالیاتی و با ثبت نام در سامانه ۲۵۱ اطلاعات خود را بارگذاری و نسبت به پرداختن بدهی‌های مالیاتی خود اقدامات لازم را انجام داد.

معاون وزیر خاطرنشان کرد: فدراسیون‌ها به ما می‌گویند به دلیل بدهی مالیاتی حساب ما بسته شده است، در حالی که باید در این زمینه شفاف سازی کنند و با ثبت نام در سامانه ۲۵۱ مکرر، اطلاعات خود را بارگذاری و پرونده خود را تکمیل نمایند تا با مشکل خاصی مواجه نشوند.

وی در پایان گفت: تلاش ما این است تا حمایت لازم را از فدراسیون‌ها داشته باشیم، حتی برای رفع مشکل بدهی‌های مالیاتی فدراسیونها، تقاضای برگزاری جلسه با رییس سازمان مالیاتی به همراه فدراسیون‌ها دادیم تا مشکلات خود را در این خصوص مرتفع کنند. هر کجا فدراسیون‌ها نیاز به حمایت ما داشته باشند، در کنار آن‌ها خواهیم بود.

منبع: ایسنا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر