تیتر امروز

۲ روز تا وین؛ پینگ پنگ دیپلمات‌ها!
شمارش معکوس مذاکرات وین (۵)

۲ روز تا وین؛ پینگ پنگ دیپلمات‌ها!

۸ آذر سرآغاز شروع مذاکرات وین با حضور نمایندگان دولت سیزدهم ایران است. اقتصاد ایران چشم انتظار نتیجه مذاکرات برجامی است. با روزشمار مذاکرات وین که ۲ روز دیگر انجام می‌شود با دیدار همراه باشید.
روسیاهی مدیران در جمعه سیاه اصفهان

روسیاهی مدیران در جمعه سیاه اصفهان

دیروز اصفهان صحنه‌های بسیار تلخ و تکان‌دهنده‌ای را تجربه کرد. رسول شکوهی که از ابتدای تجمعات آب در اصفهان این موضوع را پیگیری کرده نگاهی انداخته است به عوامل و ریشه‌های این رخداد تلخ...

مهاجم کره‌ای مطرح پیشنهادی جذاب برای خط حمله پرسپولیس

در حالی که هنوز بدهی کالدرون پرداخت نشده، از اطراف باشگاه نام‌های زیادی به عنوان گزینه‌های پیشنهادی به یحیی گل محمدی مطرح شده اند.

کد خبر: ۱۱۳۲۰۸
۱۵:۳۲ - ۱۰ آبان ۱۴۰۰

پیشنهاد مهاجم کره ای برای پرسپولیس

دیدارنیوز - به جز آلف مانگا، مهاجم ۲۶ ساله برزیلی که در لیگ B برزیل بازی می‌کند و تا کنون موفق به زدن ۸ گل برای تیمش شده و در روز‌های پایانی قرارداد قرضی خود با گویاس است، یک بازیکن آسیایی نیز به یحیی گل محمدی پیشنهاد شده است.

کیم شین ووک از کره جنوبی مهاجم باتجربه تیم ملی کره که سابقه بازی برای تیم‌های اولسان هیوندای و چونبوک را در کارنامه دارد و در فصل جاری در تیم شانگهای‌شنهوا چین است، به یحیی گل محمدی پیشنهاد شده است.

این بازیکن در این فصل در ۸ بازی ۲ گل به ثمر رسانده و در رده ملی نیز در ۵۶ بازی ۱۶ گل وارد دروازه حریفان کرده است. حالا باید دید درنهایت مطالبات کالدرون پرداخت می‌شود تا سرخ پوشان بتوانند بازیکن خارجی جذب کنند یا نه؟

منبع: طرفداری
برچسب ها: پرسپولیس
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر