تیتر امروز

ابراهیم رئیسی و مشکل کسری بودجه

ابراهیم رئیسی و مشکل کسری بودجه

رئیس‌جمهور از عدم استقراض از بانک مرکزی گفت. ادعایی که با واکنش‌های زیادی روبه‌رو شد، اما در نهایت رئیس‌جمهور نگفت بدون استفاده از منابع بانک مرکزی مشکل کسری بودجه را چگونه حل کرده است.
با خودت چه کردی آقای طارمی؟

با خودت چه کردی آقای طارمی؟

با ادامه پیدا کردن روند ناکامی مهدی طارمی در باشگاه پورتو و رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا، به نظر می‌آید او نیاز مبرم به کمک از داخل ایران داشته باشد.

ماجرای سه برابر شدن مبلغ فرهاد مجیدی

آجورلو اعلام کرد مبلغ قرارداد فرهاد مجیدی از ۱۰ میلیارد تومان به ۳۰ میلیارد تومان رسیده و حالا همه منتظر هستند تا فرهاد مجیدی با استقلال قهرمان لیگ برتر شود.

کد خبر: ۱۱۳۲۰۴
۱۵:۲۰ - ۱۰ آبان ۱۴۰۰

سه برابر شدن مبلغ قرارداد فرهاد مجیدی در استقلال

دیدارنیوز - در اینکه قرارداد مجیدی افزایش پیدا کرده شکی وجود ندارد، اما شنیدیم سه برابر شدن این مبلغ بیشتر مربوط به سه برابر شدن زمان آن برمی‌گردد.

همان طور که می‌دانید سردار آجورلو برای حمایت قاطع از کادر فنی تیمش قرارداد مجیدی را به مدت سه فصل تمدید کرد و طبیعی است که مبلغ آن هم افزایش پیدا کند. مجیدی البته در فصل جدید شروع خوبی داشته و امیدوار است ناکامی‌های فصل گذشته را جبران کند و پس از سال‌ها استقلال قهرمان لیگ برتر فوتبال ایران شود.

سردار آجورلو تاکید کرد که من با اعتقاد کامل قرارداد مجیدی را سه برابر کردم و بهترین تصمیم را برای کادر فنی گرفتم چرا که مجیدی برای استقلال بهترین گزینه ممکن بود.

گفتنی است فرهاد مجیدی چند ماه قبل زمان مدیریت احمد مددی تاکید کرده بود هر وقت مدیران استقلال او را نخواهند می‌رود و بقیه پول قراردادش را هم نمی‌گیرد.

منبع: ایسنا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر