تیتر امروز

اومیکرون احتمالا واکسن‌گریز است؛ اما واکسن بزنید!
توصیه مردانی به مردم:

اومیکرون احتمالا واکسن‌گریز است؛ اما واکسن بزنید!

اومیکرون لرزه بر اندام جهان انداخته است. همه از بازگشت موج‌های مرگ و قرنطینه‌های طولانی هراسان هستند، در این شرایط توصیه مسعود مردانی ویروس شناس و متخصص بیماری‌های عفونی به مردم باز هم واکسن...
آنگلا مرکل؛ صدراعظم دنیای آزاد

آنگلا مرکل؛ صدراعظم دنیای آزاد

آنگلا مرکل به مدت ۱۶ سال صدراعظم آلمان بود؛ وی جزء معدود سیاستمدارانی است که هر چه بیشتر بر مسند صدارت بود بر میزان محبوبیتش افزوده شد. تصور آلمان بدون مرکل مانند پاریس بدون برج ایفل است.

شیری به لیست پرسپولیس اضافه شد

مهدی شیری مدافع پرسپولیس که به دلیل مصدومیت از لیست قرمزها خط حورده بود حالا با نظر یحیی گل محمدی بار دیگر به لیست اضافه شد.

کد خبر: ۱۱۳۱۵۵
۱۲:۲۸ - ۱۰ آبان ۱۴۰۰

شیری مدافع پرسپولیس

دیدارنیوز - در شرایطی که مهدی شیری ۴۸ ساعت قبل از دیدار امروز این تیم مقابل آلومینیوم اراک به دلیل مصدومیت از تمرینات گروهی خارج شده بود، با نظر یحیی گل محمدی او در لیست این بازی حاضر شده است.

مدافع راست پرسپولیس که در دیدار‌های این فصل شانس حضور در ترکیب اصلی را به دست آورده، به دلیل مصدومیت احتمالا در جدال با آلومینیوم اراک در ترکیب سرخپوشان حاضر نباشد، اما کادرفنی ترجیح داده‌اند او را در این بازی در لیست قرار دهند و در صورت نیاز دقایقی به او فرصت بازی بدهند.

امید عالیشاه دیگر بازیکن مصدوم پرسپولیس است که به دلیل شرایط مصدومیتش در این بازی غایب است و در سفر تیم به اراک نیز سرخپوشان را همراهی نکرده است.

منبع: ایسنا
برچسب ها: پرسپولیس
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر