تیتر امروز

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!
آلودگی هوا و قانون هوای پاک

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!

آلودگی هوا مشکل دیرینه تهران است. مشکلی که حالا به سایر شهر‌های ایران هم تسری یافته است. این معضل بزرگ تهران، اما محصول عمل نکردن ۲۳ دستگاه اجرایی به قانون هوای پاک است.
مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!
از میانه آتش (۱۳)

مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!

امروز و با اعلام نتایج نهایی انتخابات پارلمانی عراق روشن شد که علی رغم همه اعتراض‌ها مقتدی صدر برنده این انتخابات است. سیاستمدار مرموزی که سالهاست با چرخش‌های مداوم به سیاست ورزی مشغول است!

کنته جانشین نونو اسپریتو می‌شود؟!

آنتونیو کونته که به عنوان جانشین اوله گونار سولسشیر در منچستریونایتد مطرح شده بود اکنون مورد توجه باشگاه تاتنهام قرار دارد.

کد خبر: ۱۱۳۱۳۹
۱۱:۱۱ - ۱۰ آبان ۱۴۰۰

کنته جانشین نونو اسپریتو در تاتنهام می شود

دیدارنیوز - جانلوکا دی مارتزیو مدعی شد، تاتنهام وضعیت نونو اسپریتو سانتو را بررسی می‌کند و در حال حاضر وی به اخراج از این تیم نزدیک است.

در صورت برکناری نونو، اسپرز به سراغ نفر اول لیست خود یعنی آنتونیو کونته خواهد رفت و ممکن است این بار کونته به تاتنهام پاسخ مثبت بدهد. در تابستان، شرایط برای همکاری کونته و باشگاه تاتنهام وجود نداشت، اما اکنون اوضاع فرق کرده است. این سرمربی ایتالیایی می‌خواهد به عرصه مربیگری بازگردد و با توجه به اینکه سولسشر فعلا در شغل سرمربیگری منچستر یونایتد ابقا شد، کونته می‌تواند پیشنهاد فابیو پاراتیچی مدیر ورزشی تاتنهام را ارزیابی کند.

اگر کونته بخواهد پیشنهاد این باشگاه لندنی را بپذیرد از آن‌ها ضمانت یک پروژه مهم فنی و اقتصادی را طلب خواهد کرد، این وابسته به اسپرز است که یک قرارداد چند ساله به کونته ارائه دهد و با تقویت ترکیب، این تیم را رقابتی‌تر کند تا این سرمربی متقاعد شود. ساعات آینده تعیین کننده است و امروز می‌تواند روز مناسبی برای جواب مثبت کونته به تاتنهام باشد (اگر نونو اخراج شود).

منبع: ایلنا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر